نحوه حمایت از فروشندگان در ایساماز آنجایی که ایسام وجه کالا را قبل از ارسال آن از خریداران دریافت می نماید، فروشندگان با اطمینان کامل و آرامش خاطر می توانند کالا را ارسال نمایند.

طرح شکایت از سوی خریداران تنها در صورتی قابل قبول است که کالای خریداری شده توسط آنها با آنچه که در سایت توسط فروشنده ثبت شده، مغایرت داشته باشد. خریدار برای اثبات ادعای خود و همچنین برگشت کالا به فروشنده باید دلیل و مدرک قانع کننده ارایه دهد.

ایسام تنها از خریداران در مقابل فروشندگان متخلف حمایت می نماید. فروشندگانی که قوانین را رعایت می نمایند، مشکلی نخواهند داشت و از آنان در مقابل خریداران مشکل پسند حمایت می گردد.

در ایسام هر فروشنده ایی می تواند یک لیست سیاه از خریدارانی که نمی خواهد با آنها معامله کند، ایجاد نموده تا آن خریداران نتوانند، از ایشان خرید نمایند.

خریداران مشکل پسند که در اکثر خریدهایشان مشکل ایجاد می نمایند توسط سیستم های هوشمند ایسام شناسایی شده و پس از تذکر، از فعالیت آنها در سایت جلوگیری می شود.

ایسام برای فروش بیشتر کالاهای فروشندگان از ابزارهای قدرتمند بازاریابی و تبلیغات گسترده در سراسر کشور استفاده می نماید.

پیگیری ارسال کالا و دریافت فیدبک از خریداران در کمترین زمان ممکن و تسویه حساب با فروشندگان در کمتر از 48 ساعت پس از درخواست آنها صورت می پذیرد.

جهت رفع مشکلات فروشندگان، سیستم پشتیبانی هدایت شده اعضا و سیستم دریافت انتقادات و پیشنهادات به صورت 24 ساعته و همینطور پشتیبانی تلفنی از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به راحتی در دسترس می باشد.

امکان اصلاح فیدبک های ناراضی خریداران، پس از بررسی کارشناسان ایسام و جلب رضایت خریدار، وجود دارد.


دارنده نماد اعتماد الکترونیک، از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

عضو شورای عالی انفورماتیک

دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ایی استان تهران به شماره 21011174

ثبت شده در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارای گواهی عضویت ایران کد از مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران به شماره عضویت 002268

عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

توصیه ایسام این است که برای فروش بیشتر و بهتر و همچنین جلوگیری از مشکلات و سوءاستفاده های احتمالی؛ راهنمای سایت را دقیق مطالعه و مطابق آن رفتار نمایید. در صورت مشاهده موارد مشکوک حتما موضوع را به ایسام گزارش دهید.


قابل توجه فروشندگان محترم: تمام قوانین حمایت از فروشندگان ایسام در چارچوب قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382 و قانون تجارت مصوب 1311 می باشد.