درباره ایسامدرباره ایسام

ایسام چیست؟

«ایسام» یک پلتفرم آنلاین برای خرید، فروش و مزایده است. در سایت ایسام می‏توانید هم فروشنده باشید و هم خریدار، به این معنا که هر کالایی را که بخواهید از هر نقطه از کشور بخرید و یا هرکالایی را به هر نقطه از کشور بفروشید. سایت ایسام از وبسایت «ebay» الگوبرداری شده و تمام ویژگی های ebay را بر اساس نیاز کاربران ایرانی شناسایی و ایجاد کرده است. ایسام از بهمن 1390 تا کنون مشغول به کار است و در حال حاضر به بیش از 2 میلیون کاربر ایرانی خدمات می‏دهد.

ایسام برای فروشندگان:

این سایت به تمامی دارندگان کسب و کارهای کوچک این امکان را می‏دهد که فروشگاه اختصاصی خود را در ایسام ثبت کنند و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای ساخت و نگهداری وبسایت از مزایای داشتن فروشگاه آنلاین و تبلیغات در پلتفرم های پربازدید بهره مند شوند. فروشندگان همچنین می‏توانند کالاهای نو یا دست دوم خود را بصورت مزایده هم ثبت کنند و کالاهایشان را به بالاترین قیمت مورد نیاز خریداران بفروشند.

ایسام برای خریداران:

خریداران در ایسام می‏توانند هرکالایی که نیاز دارند را جستجو کرده و آن را با بهترین قیمت و کیفیت پیدا کنند. آنها همچنین می‏توانند کالاهای مورد نیاز خود را بصورت نو، دست دوم و یا معیوب پیدا کنند. ایسام با بیش از نیم میلیون کالای موجود در انواع دسته‏بندی‏ها، بهترین جا برای پیدا کردن کالاهای خاص و کمیاب است.

مزایده در ایسام:

مزایده در واقع ابزاری جالب و سرگرم کننده برای خریدار و فروشنده است. مزایدات ایسام اغلب با قیمت پایه 2000 تومان ثبت می‏شوند و شرکت کنندگان در مزایده می‏توانند قیمت‏های پیشنهادی خود را به صورت ثبت اتوماتیک وارد کنند. سیستم ایسام بصورت خودکار به جای آنها در مزایده شرکت می‏کند تا به قیمت پیشنهاد دهنده برسد و در نهایت برنده مزایده اعلام می شود. در مزایدات ایسام کاربران معمولا کالای خود را به قیمتی بالاتر از آنچه تصور می‏کنند می‏فروشند و خریداران کالا را با قیمتی پایین‏تر از تصور خود می‏خرند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از دستگردی (ظفر)، خیابان بابک بهرامی، پلاک ۵۲، طبقه اول
تلفن: 28102

ساعات کاری:

شنبه تا پنجشنبه: 8 صبح الی 12 شب
جمعه‏: 10 صبح تا 7 شب

مدیرعامل: سام مدن پور
مدیر محصول: مسعود باقری
مدیر مرکز تماس: بهنوش حسینی


برای خرید، فروش و شرکت در مزایدات وارد شوید.

ورود

ثبت نام