کالاهای مشابه
شماره کالا:  9040898
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

روان نویس جادویی

روان نویس جادویی با جوهر محو شونده


وضعیت کالا:  نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت 16,500 تومان در تاریخ 1396/12/27 انجام شده است.


مزایده با قیمت پایه 2,000 تومان ثبت شده بود.
فروشنده این کالا


نام کاربری: omidmo4429 76


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا


خودکار با جوهر محو شونده 

خودکار با جوهر محو شونده یا روان نویس نامرئی، یک روان‌نویس جادویی است. این خودکار در ظاهر مانند روان‌نویس معمولی است، اما جوهری محو شونده و نامرئی دارد می‌توان بارها و بارها نوشت اما بعد از چند ساعت دیگر اثری از آن نخواهد ماند. هدیه‌ایی شگفت‌انگیز برای افراد منحصر به ‌فرد و یک ابزار شوخی عالی است که مطمئنا هر کسی با دیدن و استفاده از این محصول، شگفت زده خواهد شد.


خودکار با جوهر محو شونده در ظاهر مانند یک روان‌نویس معمولی است و به هیچ وجه جلب توجه نمی‌کند. این روان‌نویس نامرئی دارای جوهری محو شونده است، که می‌توان بارها نوشت اما بعد از چند ساعت دیگر اثری از نوشته نمی‌ماند.

 برای کسانی که در خانه فرزند کوچک دارند حتما پیش آمده است که فرزندان مخفیانه با خودکار یا روان‌نویس دیوار، لباس و یا هر کاغذ دم دست را بنویسند. روان‌نویس جادوئی تمامی نگرانی‌ها را از بابت نوشته شدن دیوار و کاغذهای مهم توسط کودکان برطرف می‌کند.

خودکار با جوهر محو شونده می‌تواند خودکار مناسبی برای تمام حامیان محیط زیست اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان، و تمام کسانی که به تمرین کردن در چرک‌نویس عادت دارند، باشد. با این روان‌نویس نیاز به چرک‌نویس نخواهد بود چون بعد از چند ساعت هیچ اثری از متن روی کاغذ، نخواهد ماند؛ و در مصرف کاغذ صرفه جویی، و به محیط زیست کمک بزرگی می‌شود. جوهر این خودکار دارای موادی است که پس از نوشتن مطلب؛ بعد از چند ساعت نوشته محو شده و هیچ اثری از نوشته و جوهر روی کاغذ نمی‌ماند. این خودکار اطرافیان را شگفت‌زده می‌کند و یک هدیه جالب برای افراد منحصر به‌ فرد است. خودکار با جوهر محو شونده یک ابزار شوخی عالی هم هست و می‌توان به وسیله آن به راحتی سر به‌ سر اطرافیان گذاشت، مطمئنا هر کسی با دیدن و استفاده از این محصول، شگفت زده خواهد شد.

 


سوالات مطرح شده برای این کالا قبل از فروش

RayanStore1396/12/23    22:24
سلام هر 5 عدد ارسال می شود؟

فروشنده1396/12/24    02:11
سلام دوست عزیز
بله.روان نویس جادویی هست.بعد از نوشتن و گذشت دو تا سه ساعت به طور کامل محو میشه و هیچ اثری از اون باقی نمیمونه
یک عدد ارسال میشه
سوالی بود در خدمتم
یاعلی

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه