کالاهای مشابه
شماره کالا:  8086846
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

رمان جین ایر اثر شارلوت برونته

جلد سلفون و کلکسیونی


وضعیت کالا:  کالای استفاده شده (دست دوم)


آخرین فروش این کالا به قیمت 60,000 تومان در تاریخ 1397/07/01 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.
فروشنده این کالا


نام کاربری: samaeli 175


گزارش تخلف


سال چاپ 1360-1369 هجری شمسی

 مشخصات بیشتر کالا

این رمان درباره زندگی دختری است که در کودکی مادر و پدر خود را از دست می‌دهد و پس از ناملایماتی که از بستگان نزدیکش می بیند به پرورشگاه سپرده می شود و در محیط خشک و خشن پرورشگاه بزرگ می‌شود. او سپس با سمت معلمی به خانه‌ای اشرافی می‌رود، ارباب خانه (آقای راچستر) به تدریج به او علاقه‌مند می‌شود، ولی جین می فهمد که او قبلاً ازدواج کرده و همسر او که حالا دیوانه است در طبقه بالا همان خانه زندگی می‌کند. جین که دل شکسته می‌شود از خانه می گریزد و کشیشی با خواهرانش او را بیهوش می‌یابند و از او نگه داری می‌کنند و کشیش کم کم به جین علاقه‌مند می‌شود، ولی شبی (در ذهن خود) صدای راچستر را می شنود، سپس به دنبال او می رود و می فهمد که همسر دیوانه راچستر خانه را آتش زده و راچستر درحال نجات دادن او بینایی خویش را از دست داده است. سرانجام جین نزد راچستر می‌رود و با وی ازدواج می‌کند و آنان صاحب یک پسر می شوند.

جِین ایر (به انگلیسی: Jane Eyre) معروف‌ترین رمان شارلوت برونته خواهر امیلی برونته (نویسنده بلندی‌های بادگیر) و آنا برونته (که به خواهران برونته نیز مشهور هستند) است، که در سال 1847 به چاپ رسید. بر اساس این کتاب فیلم‌های متعددی نیز ساخته شده است.

کتاب جین ایر چاپ دهه 60شمسی و جلد سلفون و کلکسیونی و شامل 553صفحه و فوق العاده ویژه جهت مجموعه داران کتب قدیمی .دوستان توجه داشته باشند 40برگ از اوراق کتاب به صورت پشت سرهم چسب خوردگی به صورت ریز و کوچکی دارند و قیمت کتاب نیز باتوجه به این ایراد تعیین شده است.


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه