شماره کالا:  22811040

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران

آویز گردنی شهاب سنگ کندرایت با تضمین آنالیز.

وزن 19/6 گرم خالص بدون حلقه فلزی. لطفا به توضیحات مراجعه شود..


وضعیت کالا:  در حد نو

  قیمت: 2,350,000  2,209,000  تومان  

تعداد بازدید : 85
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: ghadimijat 357


 توضیحات کالا

 باعرض سلام بنده ابوالفضل عباسی سیوکی هستم مجموعه دار شهاب سنگ که اگر نام و فامیل بنده را داخل اینترنت جستجو کنید متوجه خواهید شد زیر نظر اداره میراث فرهنگی شهرستان و با حضور اساتید سنگ شناس دانشگاهی در شهر خودم جهت دید عموم علاقه مندان، نمایشگاهی از اجرام آسمانی که در طی 12 سال توسط خودم و تیم همراه جمع آوری شده راه اندازی کردم . 
هموطنان و علاقه مندان گرامی شاید واسشون جای سوال باشه که چرا اجرام آسمانی کمیاب را با این قیمت پایین و بسیار مناسب جهت فروش ارائه کردم باید خدمتتان عرض کنم خریداران اصلی این اجرام مجموعه داران و دانشگاه های خارجی میباشند و شناسنامه هایی که داخل ایران واسه شهاب سنگها تهیه میشه را بهیچ وجه قبول ندارند و جهت فروش حتما باید شناسنامه از آزمایشگاه های معتبر خارجی تهیه شود ، متاسفانه داخل کشورمان ایران مکان خاصی جهت تبادل اجرام آسمانی وجود ندارد و از این رو  خریداران و واسطه های داخل کشور ظلم زیادی به فروشندگان این اجرام روا میدارند، چون دست اندرکاران این حرفه قیمت واقعی را باز نمیکنند و حتی حاضر نمیشوند 50 درصد از قیمت واقعی را به فروشندگان پرداخت کنند، از این رو بنده با قیمتی ده ها برابر زیر فی و حتی در مواقعی بیشتر ، این قطعه شهاب سنگ را که سرشار از انرژی مثبت بدلیل سقوط این اجرام از فضای لایتناهی که مکانی عاری از هرنوع انرژی منفی میباشد و به همراه داشتن آن بطور حتم باعث دفع بلایای طبیعی و نیروهای منفی در پیرامون ما، بدلیل مظهر پاک و انرژی مثبت ماورایی آن میباشد، بخصوص اجرامی که دارای ذرات الوین فرازمینی که درمانگر امراض روحی روانی و اضطراب میباشد،  را در اختیار هموطنان و علاقه مندان قرار میدم تا قطعه ای از این اجرام فرازمینی در منزل و مجموعه خود نگهداری و هزینه بیابان گردی ، کاوش و جستجوی تیم ما هم از این طریق فراهم بشود .وزن این قطعه شهاب سنگ 19/6 گرم ، کشش آهنربا قوی و دارای نقش و رنگبندی بسیار زیبا و منحصربفرد . ذرات ریز نیکل و آهن فرازمینی روی سطح این شهاب سنگ کاملا مشهود میباشند ، واقعا از نزدیک زیبایی خیره کننده ای داره و تمام مراحل تراش و صیقل کاری با دست انجام شده که اجزا و کانی های موجود دراین شهاب سنگ مورد تخریب قرار نگیرند و جهت برش از هیچ دستگاهی استفاده نشده فقط سمباده و پوسته آب. قیمتی که من روی این قطعه گذاشتم از یک دهم هم تو بازار شهاب سنگ کمتره . عزیزان مدنظر داشته باشید یکی از علائم شهاب سنگ تراکم آن و پیوستگی اجرام ریز و درشت در کنار همدیگر میباشد که در این تصاویر کاملا این تراکم و پیوستگی به وضوح قابل رویت میباشد. 


عزیزان تمام شهاب سنگهایی که توسط بنده در سایت معتبر ایسام بفروش رسیده با ثبت فیدبک مثبت و ابراز رضایت خریداران از خرید بوده است که میتوانید در قسمت فروش مشاهده بفرمایید .بعضی از عزیزان سوال میپرسند که چرا روی برخی از شهاب سنگ ها براق و یا آثار گداختگی روی سطح آنها وجود ندارد ، خدمت دوستان عرض میکنم حدود 98 درصد از اجرام آسمانی کشف شده در سالیان بسیار دور به سطح کره زمین برخورد کرده و طی گذشت این سالها لایه رویین این شهاب سنگ ها که بسیار نازک و تقریبا یک میلیمتر میباشد بر اثر سرما، گرما، بارش برف و باران دچار فرسایش شده و از بین میرود و مورد دیگر حدود 50 درصد از اجرام آسمانی که به کره زمین سقوط میکنند مشکی و قهوه ای و 50 درصد مابقی با رنگهای متفاوت از قبیل سبز، زرد، آبی، قرمز، سفید و غیره کشف شده اند و اگر روی اجرام مشکی و قهوه ای را تراش بدهید در کمال ناباوری به رنگهایی برخورد خواهید کرد که متعجب خواهید شد . علاقه مندان گرامی بنده یک هفته بعداز خرید مهلت میدم تا آزمایشات لازم را روی این قطعه جرم آسمانی انجام داده و بعد مبلغ آن را آزاده نمایید و در صورت دلیل قانع کننده مبنی بر اینکه این جرم شهاب سنگ نیست بنده باکمال احترام اینجا ضمانت کتبی میدم که با هزینه پستی از ناحیه خودم میتونید این شهاب سنگ را برگشت دهید و مبلغ خود را از سایت ایسام دریافت نمایید، البته خدمتتان قول میدم آزمایشات معمول روی این قطعه انجام شده و در صورت تمایل با خیال راحت میتونید خرید کنید . در آخر بزرگواران مدنظر داشته باشید بدلیل وضوح بیشتر، این شهاب سنگ موقع تصویر برداری بزرگنمایی و با نور فلاش گرفته شده است . با تشکر از دست اندرکاران محترم سایت ایسام .

 چرا شهاب سنگها به رنگ های مختلفی دیده می شوند؟


اغلب شهاب سنگها به جز رنگهای مشکی و قهوه ای با رنگ های مختلف دیگری هم از جمله : سبز، زرد، آبی، قرمز، سفید و یا مخلوطی از این رنگها کشف میشوند، دلیل این امر این است که هنگامی که شهاب واره ها با سرعتی معادل 10 تا 75 کیلومتر بر ثانیه وارد جو زمین می شوند بر اثر اصطکاک با جو به شدت داغ می شوند و دمای آنها به بیش از 2000 درجه سانتیگراد می رسد. این دمای بسیار زیاد باعث تحریک اجزای شهاب می شود و گازهای مختلف موجود در جو نیز بر اثر دمای زیاد شهاب واره داغ می شوند و می سوزند و این فرایند موجب می شود رنگ های مختلفی دیده شوند. مثلاً رنگ سبز بیشتر شهابها از مولکولهای داغ نیکل گسیل می شوند. نیتروژن و اکسیژن رنگ سرخ ایجاد می کنند و سدیم موجود در شهاب سنگ رنگ نارنجی، کلسیم موجود به رنگ بنفش، آهن رنگ زرد و شهاب های دارای منیزیم هم به رنگ آبی دیده می شوند. عموماً شهاب های پر سرعت به رنگ سفید دیده می شوند. ولی وقتی که سرعت شهاب کم شود به رنگ قرمز در می آیند.
شهاب سنگ چیست؟ شهاب سنگها از یک آلیاژ  آهن و نیکل، یک فاز سیلیکاته ،کانی سولفید آهن و یا مخلوطی از اینها ساخته شدهاند. انواع شهاب سنگها را میتوان به سه گروه تقسیم کرد. 1) سیدریتها: شهاب سنگهای آهنی


 2) سیدرولیتها: شهاب سنگهای سنگی- آهنی


3) آئرولیتها: شهاب سنگهای سنگی


شهابسنگها، همیشه برای انسان جذاب و رازآلود بودهاند.


شهاب سنگها بدلیل خلوص ، پاکی و انرژی مثبت دارای ارزش بسیار هستند٬ هم از دید دارندگان کلکسیون شهاب سنگ و هم از دید افراد متخصصی که روی منشا ء ومواد تشکیل دهنده آنها کار می کنند. هرچند مدتی چنین سنگهایی با زمین برخورد می کنند والبته بسیاری از آنها شاید هیچ وقت به دست انسانها نیافتند.شهابسنگهای سنگی بیشتر از دسته اول هستند بنابراین عقیده بر این است که عمده شهابسنگهای یافت شده از این دسته باشند. شهاب سنگهای آهنی بیشتر از دسته دوم هستند چراکه این سنگها تامدت زمانهای مدیدی پس از سقوط فرسوده و هوازده نمی شوندیکی از پرسشهای مهم بشر همواره این بوده که زمین، ماه و به طور کلی، منظومه شمسی چطور به وجود آمده است. برای پاسخ به این سوال، دو گروه از محققان فعالیت میکنند. دسته اول، اخترشناسان هستند که روی سیارههای خارج از منظومه شمسی (سیارههای فراخورشیدی) مطالعه و با اطلاعات حاصل از آن درباره منظومه خودمان نتیجهگیری میکنند. دسته دوم شهابسنگشناسان هستند که به جای کار روی نور دریافت شده از طریق تلسکوپ، روی نمونهای از سنگهای فرازمینی مطالعه میکنند.در منظومه شمسی، اجرام سرگردانی وجود دارند که دارای مدارهای مستقلی هستند. این اجرام تا زمانی که در فضا سرگردانند شهاب واره خوانده می شوند. وقتی که وارد جو زمین می شوند بر اثر اصطحکاک با لایه های مختلف جو به شدت داغ شده و می سوزند و به رنگهای مختلفی می درخشند. اگر این اجرام به طور کامل در جو بسوزند شهاب و اگر تکه هایی از این اجرام به زمین سقوط کنند، شهاب سنگ نامیده می شوند.
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه