شماره کالا:  23429802

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

تاریخ اقتصادی ایران - چارلز عیسوی


وضعیت کالا:  دست دوم

  قیمت: 372,000  297,600  تومان  

تعداد بازدید : 0
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: 20mark 2752نوع چاپ کتاب چاپ اصل

 توضیحات کالا

دوستان عزیز  توجه فرمائید:
بنده از سالیان خیلی دور به اکثر شهرها و استانهای کشور عزیزمان ایران کتابهای قدیمی چاپ اصلی فروخته ام و با توجه به اینکه خودم کتاب باز و اهل مطالعه میباشم با عشق و علاقه فعالیت در حوزه خرید و فروش کتابهای قدیمی را انجام می دهم و فقط بخاطر پول به اینکار مشغول نیستم و مفتخرم که همیشه مشتریها از کتابهایی که به ایشان داده ام راضی و خوشنود بوده اند و همین باعث دلگرمی و تشویق برای ادامه کار من بوده است.خواهشمندم در انتخاب کتاب، عکسها را ملاک قرار دهید. من کتاب ناقص و داری کسری صفحات به کسی نمیفروشم  ولی توجه داشته باشید که کتابهای قدیمی متعلق به سالیان گذشته دور می باشد و داشتن خط خوردگی، مهر، امضا و نوشته یادگاری خودکاری، تاخوردگی، افتادگی گوشه برخی از صفحات، زدگیهای کوچک در عطف و جلد، چسب خوردگی جزئی و بعضا پارگی در کتابهای غیر اکبند ممکن است وجود داشته باشد که طبیعی هست، بعضی از کتابهای قدیمی تاریخ چاپ ندارند که بصورت تخمینی و حدودی تاریخ چاپ قبل از انقلاب ثبت شده است، در مورد کیفیت ها هم دوستانی که در کار کتاب و اصطلاحا کتاب باز و کلکسیون دار هستند کاملا آشنا میباشند، کیفیتهای ضعیف، متوسط، خوب، خیلی خوب، عالی، آکبند متعلق به کتابهای قدیمی میباشد که تفاوتهایی با کتابهای جدید دارد و  نباید با کتابهای چاپ جدید مقایسه شود.
در مورد هزینه ارسال سعی شده که هزینه ارسال ثبت شده  بصورت عادلانه و متناسب باشد، لازم به ذکر است که  هزینه  کل ارسال علاوه بر هزینه ارسال بین شهری (مبلغی که اداره پست بصورت برچسب بر روی کارتن یا پاکت میزند) شامل هزینه های دیگری از قبیل خرید کارتن و بسته بندی، هزینه پیک جهت ارسال بسته به اداره پست و.... میباشد (که این هزینه های جانبی در رسید یا برچسب روی بسته ثبت نمیگردد) که پس از جمع کلیه مبالغ مذکور، درصورتیکه که از هزینه پرداختی خریدار بابت ارسال، مبلغی باقی مانده بود، به خریدار برگشت داده میشود. بهرحال تمامی تلاش این فروشگاه بر این است که کتابهایی با کیفیت مناسب و قابل قبول و مطابق با تصاویر تحویل خریدار گردد و از نظر من بهترین سرمایه یک کاسب، رضایت  مشتری میباشد. به دوستانی که خیلی حساس هستند و از نظر کیفیتی، کتابی دقیقا مطابق با کتابهای نو چاپ جدید میخواهند توصیه میکنم به سراغ کتابهای قدیمی نیایند، بهرحال  امیدوارم به لطف پروردگار همیشه بتوانم رضایت شما سروران گرامی را فراهم سازم.


نام کتاب:             تاریخ اقتصادی ایران

نویسنده:             چارلز عیسوی

مترجم:                دکتر یعقوب آژند

تعداد صفحه:        653     

سال چاپ:            1369

نوبت چاپ:           دوم

ناشر:                    گستره    

اندازه:                   وزیری   

نوع جلد:               گالینگور  

کیفیت:                   در حد آکبند - آکبند 

کد شابک:               ........ 

کد کتاب:               FG140008221305

توضیحات:    ثبت شده در ایسامدرباره کتاب:

کتاب تاریخ اقتصادی ایران اثر ماندگار چارلز عیسوی و ترحمه یعقوب آژند است .این کتاب گررانبها به بررسی اوضاع ایران علی الخصوص از لحاظ اقتصادی در بازه زمانی 1215 تا 1332 قمری هجری یعنی دوره قاجاریه را بررسی می کند .نکته قابل توجه این کتاب جامع وریز بودن آن در بیان مطالب تاریخی است که توانسته آنرا به کتابی مطرح در زمینه تاریخ ایران تبدیل کند . مطالعه کتاب را علاوه بر محققان گرامی به سایر علاقمندان تاریخ ایران و دوره قاجاریه نیز پیشنهاد می کنیم .


این بررسی ،اقتصادیات دوره قاجار را من حیث المجموع در بر می گیرد . مسایل دیگر این دوره هم در رابطه با امور اقتصادی مورد بحث قرار گرفته است .در این کتاب بحث مفصلی درباره عوامل داخلی که باعث کندی رشد افتصاد می شده _ویژگی های جغرافیایی ،ساخت اجتماعی وتشکیلات دیوانسالاری -و نیز عوامل خارجی چون رقابت روس و انگلیس ،دو جهانخوار قرن نوزده انجام شده است .کتاب با بحثی از پشتوانه تاریخی اقتصاد ایران شروع شده و فثل مفصلی راجع به مسایل اجتماعی در رابطه با مسایل اقتصادی گشوده است . در این فصل که همسان فصول دیگر ،مشتمل بر چندید گزینش از زبانها و نویسندگان مختلف ذنیا ،همراه با یک توضیح پل گونه است چندین گزینش هم راجع به اقلیتها و وضع اقتصادی آنها آمده و مسایلی مطرح شده که هیچ با وضع اجتماعی جامعه اسلامی در این دوره ایران نمی خواند ..


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه