شماره کالا:  23419526

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

میخائیل سگ سیرک _ جک لندن _ محمد جعفر محجوب


وضعیت کالا:  دست دوم

  قیمت: 230,000  184,000  تومان  

تعداد بازدید : 0
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: 20mark 2747


 توضیحات کالا

دوستان عزیز  توجه فرمائید:
بنده از سالیان خیلی دور به اکثر شهرها و استانهای کشور عزیزمان ایران کتابهای قدیمی چاپ اصلی فروخته ام و با توجه به اینکه خودم کتاب باز و اهل مطالعه میباشم با عشق و علاقه فعالیت در حوزه خرید و فروش کتابهای قدیمی را انجام می دهم و فقط بخاطر پول به اینکار مشغول نیستم و مفتخرم که همیشه مشتریها از کتابهایی که به ایشان داده ام راضی و خوشنود بوده اند و همین باعث دلگرمی و تشویق برای ادامه کار من بوده است.خواهشمندم در انتخاب کتاب، عکسها را ملاک قرار دهید. من کتاب ناقص و داری کسری صفحات به کسی نمیفروشم  ولی توجه داشته باشید که کتابهای قدیمی متعلق به سالیان گذشته دور می باشد و داشتن خط خوردگی، مهر، امضا و نوشته یادگاری خودکاری، تاخوردگی، افتادگی گوشه برخی از صفحات، زدگیهای کوچک در عطف و جلد، چسب خوردگی جزئی و بعضا پارگی در کتابهای غیر اکبند ممکن است وجود داشته باشد که طبیعی هست، بعضی از کتابهای قدیمی تاریخ چاپ ندارند که بصورت تخمینی و حدودی تاریخ چاپ قبل از انقلاب ثبت شده است، در مورد کیفیت ها هم دوستانی که در کار کتاب و اصطلاحا کتاب باز و کلکسیون دار هستند کاملا آشنا میباشند، کیفیتهای ضعیف، متوسط، خوب، خیلی خوب، عالی، آکبند متعلق به کتابهای قدیمی میباشد که تفاوتهایی با کتابهای جدید دارد و  نباید با کتابهای چاپ جدید مقایسه شود. کتابها با پست سفارشی ارسال میگردد و سعی شده که هزینه ارسال ثبت شده  بصورت عادلانه و متناسب باشد، لازم به ذکر است که  هزینه ارسال علاوه بر مبلغی که اداره پست بصورت برچسب بر روی کارتن یا پاکت میزند شامل هزینه های دیگری از قبیل خرید کارتن و بسته بندی، هزینه پیک جهت ارسال بسته به اداره پست و.... میباشد که پس از جمع کلیه مبالغ مذکور، درصورتیکه که از هزینه پرداختی خریدار بابت ارسال، مبلغی باقی مانده بود، به خریدار برگشت داده میشود. بهرحال تمامی تلاش این فروشگاه در این است که کتابهایی با کیفیت مناسب و قابل قبول و مطابق با تصاویر تحویل خریدار گردد و از نظر من بهترین سرمایه یک کاسب، رضایت  مشتری میباشد. به دوستانی که خیلی حساس هستند و از نظر کیفیتی، کتابی دقیقا مطابق با کتابهای نو چاپ جدید میخواهند توصیه میکنم به سراغ کتابهای قدیمی نیایند، بهرحال  امیدوارم به لطف پروردگار همیشه بتوانم رضایت شما سروران گرامی را فراهم سازم.


نام کتاب:             میخائیل سگ سیرک    
نویسنده:             جک لندن   
مترجم:                محمد جعفر محجوب   
تعداد صفحه:        288  
سال چاپ:           قبل از انقلاب 
نوبت چاپ:          اول
ناشر:                   اندیشه      
اندازه:                 جیبی   
نوع جلد:              شومیز    
کیفیت:                 عالی   
کد شابک:            ........ 
کد کتاب:              FG140007022321   
توضیحات:       ثبت شده در ایسام


درباره کتاب:
کشتی بخار ماکامبو که در راه خود به سوی استرالیا از مجمع الجزایر سلیمان و گینه جدید می گذشت، هر پنج هفته یکبار در تولاجی توقف می کرد. یکشب که فردای آن باید کشتی ماکامبو لنگر بردارد و به راه خود برود، سروان کلار افسر کشتی برده فروشی موسوم به اوژنی که برای ملاقات با کمیسر مجمع الجزایر به خشکی آمده بود، هنگام بازگشت، سگ خود موسوم به میخائیل را در ساحل جا گذاشت. سروان کلار نزدیک نیمه شب متوجه غیبت سگ خود شده به خشکی بازگشته و به همراهی چند نفر دیگر، بیهوده تمام گوشه و کنار ساحل و لنگرگاه و آشیانه قایقها را کاوش کرده بود. میخائیل ناپدید شده و از کشتی اوژنی به کشتی ماکامبو رفته بود. تفصیل قضیه از این قرار است...

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه