زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.
کالاهای مشابه

شماره کالا:  22011824

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

کتاب فرمانده بعد از خدا / ترجمه : ذبیح الله منصوری

مترجم :فون دونتیز / ناشر : انتشارات گلبانگ / چاپ : چهارم 1371


وضعیت کالا:  دست دومفروشنده این کالا


نام کاربری: u22yq123 438


 توضیحات کالا

معرفی کتاب فرمانده بعد از خدا اثر کارل دونیتز

کسانی که بعد از جنگ جهانی اول مرزهای اروپا را تغییر دادند گفتند که کشور لهستان مستقل گردیده باید به دریای آزاد راه پیدا کند تا اینکه از نظر اقتصادی پیشرفت کند.وضع جغرافیایی لهستان طوری بود که نمی توانست به دریای آزاد راه پیدا کند زیرا خاک آلمان بین کشور لهستان و دریای آزاد (دریای بالتیک) حایل بود.
دول فاتح جنگ هانی اول برای این که لهستان راه به دریای آزاد پیدا کند از وسط خاک آلمان یک دالان بکشور لهستان دادند تا اینکه لهستان بتواند از آن دالان که منتهی به بندر دانتزیک واقع در کنار دریای بالتیک میشد راه به دریای آزاد پیدا کند. مردان سیاسی فرانسه و انگلستان در آن دوره که همه سالخورده و با تجربه بودند نمیفهمیدند که به وجود آوردن یک راهرو از وسط خاک آلمان برای ملت لهستان و دالان مزبور را ملک مطلق لهستان به شمار آوردن سبب میشود که در آینده بین لهستان و آلمان جنگ در بگیرد.
با تصدیق اینکه مسئله بوجود آوردن دالان شبیه به این بود که نهال جنگ آینده را در زمین بکارند. هیتلر نمیباید برای یک دالان ملت آلمان را به جنگی بکشاند که نتیجه اش برای تحمل شنکنجه های جسمی و روحی طاقت فرسا باشد.
مترجم : ذبیح الله منصوری
چاپ : گلبانگ
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 364
سال انتشار شمسی : 1371
نوبت چاپ : چهارم
نوع جلد : جلد سخت سلفونسوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه