شماره کالا:  21784234

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

نمک ماشین ظرفشویی 1.5 کیلویی فیری (Fairy) کیسه ای

از بین برنده سختی آب /عملکرد بهتر دستگاه ....


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 27 عدد به قیمت 160,000   تومان  

تعداد بازدید : 10
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: kiarash195 421


 توضیحات کالا


نمک ماشین ظرفشویی 1.5 کیلویی فیری (Fairy) کیسه ای

ویژگی ها:

  • از بین برنده سختی آب
  • کمک به گردش بهتر آب در ماشین
  • ظرفشویی و بهبود عملکرد دستگاه

نمک ماشین ظرفشویی 1.5 کیلویی فیری Fairy کیسه ای که با ترکیبات قدرتمند خود کارایی ماشین ظرفشویی را بهبود بخشیده و به شستشوی بهتر ظروف کمک می نماید.

نمک 1/5 کیلویی فیری Fairy دارای 5 ویژگی منحصر به بفرد می باشد که به راحتی در آب حل می شود و موجب کاهش سختی آب می گردد. بنابراین باعث گردش بهتر آب در ماشین ظرفشویی می شود و از رسوب کردن املاح آب بر روی ظروف مختلف از جمله ظروف چینی، شیشه ای و نیز قاشق و چنگال جلوگیری می نماید. این محصول همچنین  از ماشین ظرفشویی محافظت کرده و مانع از رسوب املاح آهکی آب بر روی قطعات دستگاه خصوصا سلاح اسپری آب می گردد. ظرف های شیشه ای و کریستال را کاملا تمیز و شفاف می کند و از کدر شدن و یا به وجود آمدن خط و خش بر روی ظروف جلوگیری می نماید.

توجه : شرکت فیری(fairy)به مناسبت های مختلف، اقدام به درج بسته های نمک با طرح های مختلف روی جلد میکند و از این رو، ملاک اصلی بودن کالا، فقط و فقط بارکد روی کالاست نه تصویر روی جلد، و ممکنه تصویر روی جلد کالای ارسالی، کمی با تصویر آگهی متفاوت باشه. مراتب به اطلاع رسانده میشه و عذری از این لحاظ پس از خرید پذیرفته نیست.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه