شماره کالا:  21462136

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

گواهینامه کلاس پیکار با بیسوادی (1)

قدیمی - کمیاب و ارزشمند و با کیفیت بسیار عالی (موجودی 20 عدد) TAHAJOON.esam.ir


وضعیت کالا:  دست دوم

  قیمت: 49,000   تومان  

تعداد بازدید : 5
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: somijon 1322


 توضیحات کالا

 گواهینامه کلاس پیکار با بیسوادی (1)

قدیمی و کمیاب  زیر قیمت بازار

کیفیت عالی مطابق با تصاویر

جنس از مقوا و بزرگتر از A4

%100 اصل و با ضمانت کامل

پیکار با بیسوادی در ایران پیشینهی درازی دارد و از زمان تشکیل نخستین مدرسهها به شیوهی نوین در دوران قاجاربه کوشش افرادی مانند میرزاحسن رشدیه آغاز شد. آن کوششها در زمان حکومت پهلوی شکل سازمانیافتهتری به خود گرفت، اما تجربهی ناکافی و دخالت برخی افراد ناآشنا به کار سوادآموزی، باعث فراز و فرودهایی در روند سوادآموزی شد.

نخستین فرمان پیکار با بیسوادی در ایران، به نام تعلیمات اکابر، در سال 1315 خورشیدی از سوی رضاخان صادر شد و کلاسهای اکابر در اغلب مدرسههای ابتدایی برپا شد. بر اساس آمار وزارت معارف(آموزش و پرورش) آن زمان، آمار دانشآموختگانی که در کلاسهای شب شرکت کردند، بین سالهای 1315 تا 1320، بیش از 467 هزار نفر بود. هدف از برگزاری این کلاسها، فقط آموزش خواندن و نوشته بود و دروهی آن 2 سال بود.

در سال 1335، محمدرضا پهلوی فرمان پیکار با بیسوادی را صادر کرد و نخستین کلاس را خود گشود و در آن تدریس کرد! به این ترتیب، سازمان آموزش بزرگسالان شکل گرفت و پیکار عمومی با بیسوادی در ایران آغاز شد و هفتهای با همین عنوان، یعنی " هفتهی پیکار با بیسوادی"، از سال 1344، گرامی داشته شد

سوادآموزی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با موفقیتهای چشمگیری همراه بود و چند جایزهی بینالمللی را برای ایران به ارمغان آورد. هماکنون رشد سوادآموزی در ایران بیش از 85 درصد است

 با چند خرید یک هزینه پست بپردازید.
 
**از فروشگاه ما دیدن فرمایید و منتظر کالاهای جدید ما باشید**

بیش از 6 سال فعالیت و بیش از 2000 فروش موفق 

ضمانت فروشگاه ماست

کلیک کنید>TAHAJOON.esam.ir <،کلیک کنید

TAHAJOON.esam.ir


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه