شماره کالا:  21394811

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

رطوبت سنج دیجیتال با سنسور SHT20

دقت: 3%، محدوده اندازه گیری: 0 تا 100%


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 306,000   تومان  

تعداد بازدید : 65
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: behnamzaki 128


 توضیحات کالا

این برد یک رطوبت سنج دیجیتال با سنسور صنعتی دیجیتال SHT20 می باشد که در محدوده 0% تا 100% با دقت 3% کار می کند.

در این نسخه رله رطوبت ساز از نوع 12 آمپری تیانبو قرار داده شده است.

SHT20: دقت رطوبت (3%) 

طول کابل سنسور: 1 متر


توجه:  (استفاده از آداپتورهای متفرقه و ترانس دار به دلیل داشتن ولتاژ خروجی بیشتر از 12 ولت و نویز باعث سوختن یا عمکلرد نامطلوب برد خواهد شد)


از ویژگیهای این رطوبت سنج می توان به قابلیت تنظیم دو دمای مینیمم و ماکسیمم با دقت 1 درصد و کنترل دو رله مجزا در این دو سطح اشاره کرد. به طور مثال با تنظیم رطوبت min1 بر روی 40 و رطوبت max1 روی 50 هرگاه رطوبت محیط از 40% کمتر شود رله شماره 1 وصل شده (بخار ساز یا آبپاش) و به محض اینکه رطوبت از 50% بیشتر شد رله شماره 1 (بخار ساز یا آبپاش) قطع می شود. همچنین به طور مثال با تنظیم رطوبت min2 بر روی 70% و max2 بر روی %80 هرگاه رطوبت محیط از %80 بیشتر شود رله شماره 2 وصل می شود (باز شدن پنجره ها، روشن شدن فن یا روشن شدن مشعل برای کم کردن رطوبت) و نیز در صورتی که رطوبت از 70% درجه کمتر شود رله شماره 2 (پنجره، فن، مشعل) قطع می شود. بدین ترتیب رطوبت محیط همیشه در محدوده تنظیم شده باقی خواهد ماند و از حد پایین رله اول و حد بالای رله دوم تجاوز نخواهد کرد. این رطوبت سنج دیجیتال برای ساخت دستگاه جوجه کشی، استفاده در سالن پرورش قارچ، گلخانه، و حتی محیط های صنعتی ایده آل می باشد.


ویژگی دیگر این برد، سنسور دیجیتال آن می باشد که دقت بالایی داشته و کالیبره شده است. ویژگی دیگر این رطوبت سنج دیجیتال سادگی کار با آن و تنظیم رطوبت min و max است. بدین صورت که برای تنظیم کافیست کلید menu را فشار داده و b On به معنای رطوبت روشن شدن بخار ساز و b Of به معنای رطوبت خاموش شدن بخار ساز را تنظیم کرده و نیز F on به معنای رطوبت روشن شدن فن و F oF به معنای رطوبت خاموش شدن فن را با کلید های up و dn تنظیم نماید. توجه داشته باشید که مقادیر از روی هم عبور نمیکنند و اگر یکی از مقادری بالا یا پایین نرفت باید ابتدا دیگری را تنظیم کنید.

برای کالیبراسیون هر دو کلید Up و Down را با هم نگه دارید سپس تغذیه را وصل کنید. ابتدا حرف C سپس یک عدد مثل 0 نشان داده می شود. می توانید مقدار خطا را با این عدد بصورت + و - تنظیم کنید. مثلا اگر دستگاه رطوبت را 3 درصد زیادتر نشان می دهد این عدد را روی 3- تنظیم کنید. سپس مجددا برق دستگاه را قطع و وصل کنید.


برای کنترل بارهای سلفی و القایی مثل موتور، فن، کولر، و غیره باید از کنتاکتور یا رله جداگانه با مدار استابر در خروجی دستگاه استفاده شود، البته برای بارهای توان پایین سلفی مثل فن های کوچک و موتورها می توانید به طور مستقیم از رله دستگاه همراه با  یک اسنابر (مقاومت 47 اهم 1 وات سری با خارن 22 نانوفاراد 600 ولت) موازی با بار استفاده کنید.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه