شماره کالا:  21372187

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

3 عدد پاکت مهر روز کمیاب سازمان ملل چاپ آمریکا (88

سال 1966 (یونیسف-صندوق کودکان سازمان ملل متحد) کمیاب و کلکسیونی - سوپر - %100 اصل و با ضمانت کامل


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 119,000   تومان  

تعداد بازدید : 5
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: somijon 1322دوره ای محمدرضا پهلوی
ایرانی یا خارجی خارجی

 توضیحات کالا

3 عدد پاکت مهر روز کمیاب سازمان ملل چاپ آمریکا (88)

سال 1966 (یونیسف*)

کیفیت سوپر تضمینی.قدیمی و کمیاب

با تمبرهای بسیار زیبا و کلکسیونی

%100 اصل و با ضمانت کامل

*یونیسف

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در اولین جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در تاریخ 20 آذر 1325 برای کمک به کودکان آسیب دیده از جنگ جهانی دوم و تامین غذا، دارو و لباس آنها تاسیس شد. امروزه یونیسف بزرگترین نهاد بینالمللی در حوزه کودکان است و در بیش از 190 کشور جهان در زمینه بهداشت و تغذیه، آموزش، مراقبت از کودکان و دسترسی به فرصتهای برابر برای کودکان فعالیت میکند. یونیسف با طیف وسیعی از مقامات دولتی، سازمانهای جامعه مدنی، رهبران مذهبی، دانشگاهها و بخش خصوصی همکاری میکند. مهمتر از همه اینکه، اقدامات و فعالیتهای یونیسف با کمکهای مالی داوطلبانه دولتها، بخش خصوصی و افراد و نهادهای نیکوکار در هر گوشه از جهان اجرا میشوند.
(UNPA ) یا آژانس پستی سازمان ملل سازمانی است که از سال 1951 وظیفه طراحی و چاپ تمبر و پاکت و کارت پستالهای سازمان را بر عهده دارد.

این سازمان تنها مرجع پستی در جهان است که با سه ارز مختلف تمبر صادر می کند. ، به دلار ایالات متحده برای دفتر در نیویورک ، به فرانک سوئیس برای دفتر در ژنو و به یورو (سابق شیلینگ ) برای دفتر در وین اتریش

هدف این سازمان از تولید تمبر : اول ، انتشار اطلاعات مربوط به فعالیت ها و دستاوردهای سیستم سازمان ملل از طریق تمبر ، و دوم ، برای درآمدزایی میباشد.

استفاده از موضوعات مهم و جهانی و طراحی های بسیار زیبا و جذاب این تمبرها باعث شده کلکسیونرهای بسیاری در سراسر دنیا به جمع آوری این تمبرها و پاکت های مهر روز و کارت پستالها روی بیاورند


با چند خرید یک هزینه پست بپردازید.

**از فروشگاه ما دیدن فرمایید و منتظر کالاهای جدید ما باشید**

بیش از 8 سال فعالیت و بیش از 2700 فروش موفق 

ضمانت فروشگاه ماست

کلیک کنید>TAHAJOON.esam.ir <،کلیک کنید

TAHAJOON.esam.ir


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه