شماره کالا:  21298450

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

کارتخوان RFID مدل 125KHz

برد تک رله کارتخوان RFID با فرکانس 125 کیلوهرتز 25 حافظه همراه با یک کارت


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 4 عدد به قیمت 139,000   تومان  

تعداد بازدید : 210
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: behnamzaki 128


 توضیحات کالا

این برد یک قفل الکترونیکی کارتی (RFID) می باشد که میتوان حداکثر تا 25 کارت RFID یا انواع تگ 125 کیلوهرتز را برای آن تعریف نمود یا حذف کرد.


در صورتی که کارت تعریف شده در فاصله حدود 10 سانتی متری آنتن دستگاه قرار بگیرد رله عمل میکند.


عملکرد رله میتواند بصورت لحظهای یا flip-flop (روشن و خاموش) باشد که با دیپ سوئیچ قابل تنظیم است. از این برد میتوان برای هوشمند سازی ساختمان استفاده کرد بطور مثال میتوان یک برد را در داخل درب باز کن جاسازی کرد و روی حالت لحظهای تعریف نمود تا فرد با نمایش کارت خود درب منزل را باز کند و برد دیگر میتواند در داخل دستگاههای خاص دیگر قرار بگیرد، مثلا با قرار دادن یک برد در مسیر سیمکشی اتاق آزمایشگاه یا مسیر برق منزل، اتصال آن به کنتاکتور و تنظیم آن روی حالت flip-flop میتوان سیستم برق مکان مورد نظر را قطع و وصل نمود.


رله دستگاه تحمل کنترل ولتاژ 1 تا 220 ولت حداکثر 1000 وات را دارا می باشد. این برد همراه با یک عدد کارت RFID با فرکانس 125 کیلوهرتز عرضه میشود. برای راهاندازی این برد به یک آداپتور 12 ولت 500 میلیآمپر الی 1 آمپر نیاز دارید. 


مشاهده و دانلود PDF راهنما
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه