شماره کالا:  21277737

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

این کالا در حال حاضر موجود نیست.
جهت اطلاع از موجودی کالا از قسمت سؤال از فروشنده اقدام نمایید.

ترازو حرفه ای هوشمند شیائومی ورژن2

تکنولوژی بیو الکتریکی.دقت بالا50 گرم.قابلیت اندازه گیری:توده استخوان.چربی .سن بدن.اتصال به گوشی


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 595,000   تومان  

تعداد بازدید : 305
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: callshop 2797


 توضیحات کالا

معرفی ترازو هوشمند:

شیائومی همیشه برای سرمایهگذاری در تکنولوژیهای خلاقانه پیشقدم بوده است. به این علت است که شما میتوانید در هر بخش از زندگی محصولی از شیائومی را بیابید. در این مطلب میخواهیم محصول نوآورانهی جدیدی از شیائومی را مورد بررسی قرار دهیم؛ ترازوی هوشمند نسخه 2 اما تنها با مراجعه به اسم این محصول متوجه ویژگیهای آن نمیشویم که در ادامه به بررسی اجمالی آن میپردازیم.

اگر از یک ترازوی هوشمند، انتظاری فراتر از نمایش وزنتان دارید، بهترین گزینه را انتخاب کردهاید، چرا که با نسخهی جدید ترازوی شیائومی، میتوانید به اطلاعات بیشتری از وضعیت بدن خود دست یابید.

مهمترین مشخصهی ترازوی هوشمند نسخه 2 شیائومی استفاده از فناوری BIA است. اگر بخواهیم تنها به این مسأله فکر کنیم که شیائومی فقط به ظاهر محصول توجه کرده است، سخت در اشتباهیم. بنابراین باید این تکنولوژی نوآورانه را به عنوان مزیت اصلی این ترازو نسبت به دیگر محصولات مشابه بدانیم.

تکنولوژی تجزیه و تحلیل مقاومت بیوالکتریکی (BIA) کارآمدترین روش برای اندازهگیری نسبت بین چهار عنصر اصلی بدن انسان یعنی آب، چربی، پروتئین و مواد معدنی است. برای مثال، BIA جریانهای الکتریکی را از طریق آب به بدن میرساند و میزان مقاومت (معروف به مقاومت ظاهری) آن را  در بدن میسنجد؛ بنابراین میزان آبِ بیشتر در بدن مقاومت ظاهری کمتری دارد. فرض کنید دو نفر دارای وزن و قد یکسانی باشند ولی شخص اول از لحاظ توده عضلانی قویتر از شخص دوم باشد؛ از آنجایی که سلولهای ماهیچهای آب بیشتری نسبت به سلولهای چربی در خود حفظ میکنند جریانهای الکتریکی راحتتر از شخص دوم در بدن به جریان میافتند. بنابراین میزان مقاومت ظاهری کمتر خواهد بود. BIA قادر است میزان مجموع آب بدن هرکس را بسنجد.

به لطف تکنولوژی BIA به کارگرفته شده در ترازوی هوشمند شیائومی، این ترازو میتواند 10 داده مربوط به بدن را از جمله وزن، سایز، جرم عضلات، میزان چربی،  متابولیسم پایه، جرم استخوان، میزان چربی شکم، شاخص توده بدن BMI، میزان آب و امتیاز بدن را برای 10 نفر بسنجد. اما ما درباره برند شیائومی صحبت میکنیم و قطعاً منتظر ویژگیهای بیشتری هستیم.

خوشبختانه شیائومی همه چیز را در نظر گرفته است. هر زمان که شما وزن خود را چک میکنید این اطلاعات در اکانت اپلیکیشن Mi Fit ثبت میشود. بنابراین شما میتوانید گزارشی مبنی بر تغییر وزن خود دریافت کنید. اما از آنجایی که ترازو دستگاه شخصی نیست و چندین نفر از یک ترازو استفاده میکنند، نرمافزار Mi Fit اطلاعات مربوط به 16 نفر را ثبت میکند.

این نسخه ترازوی هوشمند، نسبت به نسخه پیشین، 30 درصد باریکتر شده و ضخامتی معادل 14.75 میلیمتر دارد و 1.6 کیلوگرم است؛ این درحالی است که نسخه اول ترازوی هوشمند شیائومی 1.9 کیلوگرم بود. برق نسل جدید ترازوی شیائومی با 4 باتری نیمقلمی تأمین میشود اما در نسل قبلی، با 4 باتری قلمی این کار انجام میشود. هردو ترازو با سیستم عامل اندروید و iOS سازگارند.

این ترازوی هوشمند از طریق بلوتوث نسخه 4.0 به اپلیکیشن Mi Fit متصل میشود و اطلاعات بدنتان را با جزئیات دقیق به شما نمایش میدهد و به شما در روند رژیم غذاییتان کمک میکند.

ترازو هوشمند نسخه 2 شیائومی بدنه فوق باریکی دارد؛ بنابراین استفاده از این تکنولوژی ضخامت این ترازو را تحت تأثیر نگذاشته و ما با محصول باکیفیت و زیبایی مواجه هستیم. همچنین ترازوی هوشمند شیائومی مجهز به چهار LED پنهان برای نمایش وزن است.


مشخصات

100درصد تصلی اورجینال

کیفیت بالا

دقت اندازه گیری بالا 50گرم

محدوده اندازه گیری از 50گرم تا 150 کیلوگرم

واحد اندازه گیری: پوند و کیلو گرم

کالیبراسیون خودکار

قابلیت اتصال به گوشی هوشمند با نرم افزار mi fit

امکان ذخیره اطلاعات روی برنامه

محاسبه شاخص توده بدنی روی نرم افزار

قابلیت اندازه گیری:

 میزان عضلات بدن

میزان اب بدن

تراکم استخوان

میزان چربی

چربی احشایی بدن

میزان پروتئین بدن

اندازه گیری متابولیسم بدن

تخمین سن فیزیکی بدن

کلاسیک و زیبا

نمایشگر led 

ضد لرزش و ضد لغزش

کارکرد با 4 باطری قلمی

وزن 1700 گرم

ابعاد حدودی ترازو : 30x30x2.5cm

نمایش شاخص توده بدن (BIA) فقط از طریق نرم افزار mi fit امکان پذیر است.سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه