شماره کالا:  21269316

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

تایمر ساعتی دیجیتال با رله

ساعت و تایمر دیجیتال دقیق با رله خروجی و باتری بکاپ


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 2 عدد به قیمت 225,000   تومان  

تعداد بازدید : 119
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: behnamzaki 128


 توضیحات کالا

 این برد یک ساعت دیجیتال دقیق با ساعت و دقیقه و ثانیه می باشد که مجهز به یک رله بوده و می توان برای رله یک زمان روشن و یک زمان خاموش بر حسب ساعت و دقیقه و ثانیه در شبانه روز تنظیم کرد تا در زمان مشخصی رله را وصل و در زمان دیگری قطع کند. از خروجی رله می توان برای کنترل هر نوع وسیله برقی 1 تا 220 ولت استفاده کرد. ولتاژ کاری برد 12 ولت مستقیم حدود 300 میلی آمپر می باشد که می تواند از یک آداپتور 12 ولت تامین شود. 


   ساعت این برد بصورت نظامی و 24 ساعته بوده و بصورت 00:00:00 تا 23:59:59 نمایش داده می شود. در این برد از آی سی ساعت DS1307 استفاده شده است و مجهز به باتری بکاپ با کیفیت برای مواقع قطعی برق می باشد تا زمان را نگه دارد. 


    به مدد استفاده از 5 کلید فشاری تنظیم این ساعت بسیار آسان است. برای تنظیم ساعت و دقیقه و ثانیه کافیست کلید های Hour و Min و Sec را فشار داد. برای تنظیم زمان روشن شدن رله باید با یک دست کلید ON را نگه داشته و با دست دیگر با کمک کلیدهای Hour و Min و Sec ساعت و دقیقه و ثانیه روشن شدن رله را تنظیم کرد و برای  تنظیم زمان خاموش شدن رله نیز باید با یک دست کلید OFF را نگه داشته و با دست دیگر با کمک کلیدهای Hour و Min و Sec ساعت و دقیقه و ثانیه خاموش شدن رله را تنظیم نمود. استفاده از ثانیه در زمان سبب می شود که بتوان رله را در 24 ساعت حتی به مدت یک ثانیه نیز فعال نمود و برای مواردی مثل سیستم های غذادهی و ... کاربرد فراوان دارد. 


   برد مذکور دارای قابلیت کالیبراسیون نیز می باشد. بدین صورت که با نگه داشتن کلید SEC و متصل کردن آداپتور، عدد 00 نمایش داده می شود. با کلیدهای HOUR و MIN می توان این عدد را بین 25- تا 25+ تغییر داد و مقدار خطای ثانیه در 24 را تنظیم کرد. به طور مثال اگر ساعت در شرایط آب و هوایی شهر خاصی مثلا هر روز 2 ثانیه جلو برود می توان با تنظیم عدد 2- در این قسمت به ساعت فرمان داد تا هر شب راس ساعت 03:00:30 بامداد به مقدار 2 ثانیه خودش را به عقب ببرد تا بصورت دقیق کالیبر شود.


   این برد از یک رله 10 آمپری استفاده می کند. برای اتصال بارهای سلفی و خازنی مثل موتورها، شیربرقی، والواشر، هرنوع تغذیه سوئیچینگ و ... بهتر است خروجی را به یک رله قوی تر یا کنتاکتور متصل کنید تا از چسبیدن رله جلوگیری شود. برای بارهای مقاومتی و المنتی و نیز ولتاژهای پایین می توانید براحتی بار را به رله ی  برد متصل کنید.

نحوه اتصال بار خروجی به رله


نحوه اتصال کنتاکتور برای کنترل بارهای قوی تر به رله تایمرکاربردها:

روشن و خاموش کردن خودکار پلوپز یا سماور و... (نیاز به اتصال رله قوی تر یا کنتاکتور به خروجی)

سیستم های غذادهی پرندگان، ماهی ها، حیوانات خانگی و ...

روشن و خاموش کرد خودکار تابلوی مغازه ها

سیستم های آبیاری خودکار

عطر پاش

مه پاش


مشاهده و دانلودPDF  راهنمای کاربر


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه