شماره کالا:  21222779

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano s

رنگ شفاف مدل 2021 ساخت Ledger با گارانتی تست | روی پروفایل Digiwallet کلیک کنید


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 1,920,000   تومان  

تعداد بازدید : 387
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: Digiwallet 992


 توضیحات کالا

فروش کیف پول لجر نانو اس شفاف Ledger Nano S اصل و آکبند شرکتی | رتبه بندی گروه دیجی ولت (کلیک نمایید)

جهت بررسی ارزهای پشتیبانی شده وارد این لینک شوید.

جهت نمایش نظرات مشتریان کلیک نمایید.

نصب و راه اندازی اولیه

    بر اساس سیاست های فروش گروه دیجی ولت در سایت ایسام، شما فرصت تست و راه اندازی دستگاه را قبل از تایید انتقال هزینه خواهید داشت و در صورت بروز هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری کارشناسان ما 24 ساعته آماده انتقال تجربیات و رفع مشکلات پیش آمده احتمالی میباشند. در صورتی که دستگاه شما مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری غیرقابل حل داشته باشد، کیف پول عودت و مبلغ پرداختی شما به طور کامل پس داده خواهد شد. در مدت زمان استفاده آتی شما از کیف پول، کارشناسان ما همچنان در کنار شما خواهند بود تا تجربه یک خرید خوب را برای شما به ارمغان آورند.

اصالت دستگاه

    نسخه های اولیه کیف لجر نانو اس دارای استیکر امنیتی بین در و بدنه اصلی دستگاه بود. اما با تولید مدلهای جدید این برچسبها حذف شدند. دلیل اصلی این تغییر بهبود شرایط امنیتی دستگاه بود زیرا حضور این برچسب نه تنها تصدیق کننده اصالت دستگاه نبود بلکه در خیلی مواقع باعث ایجاد توهم امنیت و اصالت دستگاه میشد. زیرا این برچسب به سادگی توسط هکرهایی که امکان دستکاری سخت افزاری و نرم افزاری را داشتند جعل میشد. به همین جهت از تکنیک Attestation جهت بررسی اصالت دستگاه در هر بار اتصال به سرورهای شرکت لجر استفاده میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه نمایید.

شرایط گارانتی دستگاه

    براساس تجربه آماری گروه دیجی ولت که از فروش چندین هزار کیف پول سخت افزاری بدستآمده، دستگاه لجر نانو ایکس دارای خرابی زیر یک درصد (یعنی از هر 100 دستگاه کمتر از یک دستگاه) و این آمار برای کیف لجر نانو اس کمتر از دو درصد میباشد. این خرابیها میتواند شامل :

  • عدم نمایش اطلاعات در صفحه نمایش
  • شدت نور کم صفحه نمایش
  • پیکسل سوخته و یا همیشه روشن
  • کلاک نخوردن سیستم و عدم واکنش به دکمه ها
  • فریز شدن در حالت بوت لودر
  • خرابی و نبود باتری ( در مدل نانو ایکس)

    همه موارد ذکر شده در همان ابتدا و در راه انداری اولیه خود را نشان داده و بعد ها احتمال رخ داد تقریبا وجود ندارد. با این حال گروه تجاری دیجی ولت جهت رعایت حال مشتریان عزیز، امکان گارانتی دستگاه را به مدت یک سال در صورت خواست مشتری فراهم می نماید. جهت استفاده از این گارانتی با ما در ارتباط باشید. 

دیجی ولت بزرگترین و با سابقه ترین تامین کننده کیف پول سخت افزاری در ایرانسوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه