کد تخفیف:  

شماره کالا:  21043395

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

بذر گل لیمونیوم

5 عدد بذر وارداتی گل لیمونیوم


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 6 عدد به قیمت 6,500   تومان  

تعداد بازدید : 3
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: sayefi0572 1464


 توضیحات کالا

فروش انواع بذر وارداتی گل و میوه..

از فروشگاه ما دیدن فرمایید
seedshop.esam.ir

هدیه:با خرید 4 بسته بذر,یک بسته بذر هدیه بگیرید
با خرید چند محصول,فقط یک هزینه پستی پرداخت کنید

ارسال رایگان در صورت خرید بالای 50,000 تومان
بیست درصد تخفبف در صورت خرید بالای 100,000 تومان

توجه:حد اقل خرید از فروشگاه 5000 تومان میباشد

ارزان بودن بذر ها دلیل بر کیفیت پایین انها نیست..ما وارد کننده بذر هستیم..به همین دلیل با قیمت پایین تری این بذر ها را عرضه میکنیم


بذر های بی کیفیت,چینی و تقلبی از دیگران نخرید

جنس تمام بذر ها عالی میباشد

گل لیمونیوم با نام انگلیسی Sea  Lavender و نام علمی Limonium spp. از خانواده Plumbaginaceae ، یکساله، دو ساله و چندساله است که گونه های چندساله به صورت درختچه خزان کننده و سایر گونه ها، به صورت علفی هستند. در اکثر نقاط شامل، آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و استرالیا یافت می شود. گل های آن به صورت خوشه ای با پنج گلبرگ و به رنگ های صورتی، بنفش، آبی، قرمز، سفید، زرد و ارغوانی یافت می شوند. گلدهی این گیاه در طول فصل بهار و در برخی گونه ها در تابستان صورت می گیرد.  برگهای این گیاه به طور گستره بر روی سطح زمین قرار دارند.

تکثیر:

روش های تکثیر این گیاه با کشت بذر، قلمه زدن و تقسیم بوته است. که تقسیم بوته و قلمه زدن اکثرا برای گونه های چندساله انجام می گیرد که اولی در بهار و قلمه زدن در زمستان انجام می گیرد.

کشت بذر: این روش رایج ترین روش ازدیاد لیمونیوم است. برای این منظور باید عمل نشاکاری صورت گیرد که کشت در خزانه در اواسط اسفند ماه یا در اوایل بهار انجام می شود. حال اگر گیاه یک یا دوساله باشد، انتقال نشا در اردیبشهت و اگر گیاه چندساله باشد انتقال در پاییز انجام می گیرد. در کل به این نکته باید توجه داشت که بهتر است در زمان کاشت، 1تا دو روز بذر را در آب ولرم بخیسانیم.

آبیاری:

استاتوس، به خشکی تا حدود زیادی مقاومت دارد و در کل نیاز آبی کمی دارد.

خاک:

لیمونیوم در اکثر خاکها همانند خاک شور، قلیایی، گچی و همین طور سواحل دریاها  به خوبی رشد می کند و حساسیتی به خاک ندارد تنها حساسیت آن به زهکش خاک است که باید مناسب باشد.

دما:

این گیاه در انواع آب و هوا رشد می کند و مقاومت بالایی دارد.

نور:

همان طور که گفته شد، این گیاه به شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارد. از نظر نور هم در سایه می تواند خوب رشد کند ولی بهترین رشد آن در آفتاب کامل بروز می کند.

مراقبتها:

برای افزایش گلدهی  گیاه، بهتر است شاخه های خشک را در پاییز حذف کنید.

کاربردها:

برای کاشت در گلدان و یا حواشی مناطق به کار می رود.

به عنوان گل بریده برای تزیین دسته گل و همچنین خشک شده آن به عنوان گل خشک استفاده می شود. که به منظور تهیه گل خشک، باید در زمان باز شدن گلها، ساقه را از پایین قطع کرده و به صورت وارونه در جای تاریک قرار دهید.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه