کد تخفیف:  

شماره کالا:  21043392

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

بذر گل کلئوم

10 عدد بذر وارداتی گل کلئوم ( گل عنکبوتی )


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 8 عدد به قیمت 7,500   تومان  

تعداد بازدید : 9
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: sayefi0572 1464


 توضیحات کالا

فروش انواع بذر وارداتی گل و میوه..

از فروشگاه ما دیدن فرمایید
seedshop.esam.ir

هدیه:با خرید 4 بسته بذر,یک بسته بذر هدیه بگیرید
با خرید چند محصول,فقط یک هزینه پستی پرداخت کنید

ارسال رایگان در صورت خرید بالای 50,000 تومان
بیست درصد تخفبف در صورت خرید بالای 100,000 تومان

توجه:حد اقل خرید از فروشگاه 5000 تومان میباشد

ارزان بودن بذر ها دلیل بر کیفیت پایین انها نیست..ما وارد کننده بذر هستیم..به همین دلیل با قیمت پایین تری این بذر ها را عرضه میکنیم


بذر های بی کیفیت,چینی و تقلبی از دیگران نخرید

جنس تمام بذر ها عالی میباشد

این گیاه از خانواده capparidaceae میباشد و تا کنون یکصدوپنجاه گونه آن بصورت گیاهان یکساله و بندرت بصورت درختچه دائمی شناخته شده است .

این گیاه بیشتر برای زینت حاشیه باغچه ها به تنهائی و یا همراه با گل آهار و گلایول و یا کاشت در گلدان مناسب میباشد . گونه ای از این گیاه که بیشتر کاشته میشود
c.spinosa است که بومی نواحی گرمسیر امریکا میباشد و گیاهی است یکساله و نیمه مقاوم و بلندی آن به 120-100سانتیمتر میرسد .
برگهای cleome متناوب و پنجه ای به رنگ سبز روشن و از تعداد پنج تا نه برگچه تشکیل شده است . ساقه این گیاه دارای کرکهای ظریف و در روی دمبرگهای کشیده و طویل آن تعدادی خار و همچنین برروی رگبرگهای آن خارهای ظریف تری وجود دارد و وجه تسمیه آن spinosa ( خاردار ) نیز از آن گرفته شده است .
گلهای خوشه ای آن ابتدا در انتهای ساقه اصلی بصورت مجتمع و سپس گلهای ساقه های جانبی ظاهر میشوند . گلها دارای چهارکاسبرگ سبز رنگ و چهارگلبرگ به رنگ سفید و صورتی و باریک و بشکل قاشقک بتعداد چهارعدد وجود دارند . پرچمها طویل و به تعداد شش عدد و تخمدان دارای پایه ای نسبتا" بلند میباشد و بخاطر شکل ویژه گلها بانگلیسی آنرا spider flower( گل عنکبوتی ) می نامند . گلها از دور تقریبا" بشکل گلهای خانواده orchidaceae بنظر می آیند . گیاه در خردادماه شروع به گل دادن می کند و گلها تا پائیز ادامه خواهند داشت و کمی معطر میباشد . برکته های این گیاه نسبتا" بزرگ و قلبی شکل است .
روش کاشت
این گیاه بخاک کاملا" قوی و زه کشی خوب و همچنین آبیاری منظم نیاز دارد . با وجودی که نورزیاد برای زیست این گیاه لازم است معهذا آفتاب شدید به گلبرگهای آن آسیب میرساند و مکانی سایه آفتاب برای کاشت آن ترجیح دارد و حداکثر لطافت گلبرگها در صبح زود و غروب آفتاب مشاهده میشود .
روش ازدیاد
میوه این گیاه دارای دانه های فراوان است و باید قبل از بازشدن غلاف آنها را چید زیرا بسادگی به زمین می ریزند . بذور این گیاه را از اوائل تا اواخر فروردین ماه در گلدان و در حرارت 18 درجه سانتیگراد کاشته و زمانی که اندازه گیاه به ده سانتیمتر رسید آنرا جهت عادت دادن به هوای سرد به گلخانه سرد برده و سپس آنرا در اردیبهشت در مکان اصلی بکارید .
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه