کد تخفیف:  

شماره کالا:  21013070

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

بذر بونسای cercis bonsai

5 عدد بذر وارداتی cercis bonsai


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 9 عدد به قیمت 6,500   تومان  

تعداد بازدید : 10
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: sayefi0572 1464


 توضیحات کالا

فروش انواع بذر وارداتی گل و میوه..

از فروشگاه ما دیدن فرمایید
seedshop.esam.ir

هدیه:با خرید 4 بسته بذر,یک بسته بذر هدیه بگیرید
با خرید چند محصول,فقط یک هزینه پستی پرداخت کنید

ارسال رایگان در صورت خرید بالای 50,000 تومان
بیست درصد تخفبف در صورت خرید بالای 100,000 تومان

توجه:حد اقل خرید از فروشگاه 5000 تومان میباشد

ارزان بودن بذر ها دلیل بر کیفیت پایین انها نیست..ما وارد کننده بذر هستیم..به همین دلیل با قیمت پایین تری این بذر ها را عرضه میکنیم


بذر های بی کیفیت,چینی و تقلبی از دیگران نخرید

جنس تمام بذر ها عالی میباشد


اگر شرایط گلخانه ای فراهم شود یا نهال در گلخانه نگهداری شود نتیجه بهتر خواهد بود.

نهال جوان نسبت به بذرهای دیگر نور بیشتری لازم دارند.اگر بعد از جوانه زنی نهال خراب شد امکان دارد نور کم باشد.چون گیاه بیرونی است گردش هوا و نور بهتری فراهم کنید.

تا موقع جوانه زنی رطوبت و شرایط مطلوب بذر را فراهم کنید .جوانه زنی بذر این بونسای زیبا ممکن است از15 روز تا 70روز بطول انجامد.البته بدون هیچ نوع تیماری,با تیمار خیلی زودتر جوانه میزنند.

روش ذکر شده روش تئوریست ,این بذر تست شده و احتیاج بسرمادهی ندارد و با کاشت در گلدان جوانه میزند .

بذرها در زمستان و در شرایط نرمال از 15 تا 30 روز جوانه زده و در ابتدا احتیاج به نور غیر مستقیم و شرایط محافظت شده دارند و تا رشد وچند برگه شدن از نور مستقیم حفظ شوند.این بونسای گیاه بیرونیست و بعد از کمی رشد حداقل در روز 2 ساعت نور مستقیم لازم دارد.  موقعی که نهال حداقل 15 سانت شده و هوای بیرون مساعد است روز ی 1 ساعت زیر نور مستقیم آفتاب گذاشته بعد این مدت سریع به داخل منتقل کنید و هر چند روز کمی مدت زمان بیشتر کنید تا گیاه به هوای بیرون نیز عادت کند و  نور مورد نیازش را دریافت کند.این کار به رشد بهتر گیاه کمک خواهد کرد.

ابتدا برای جذب آب کمی کنار بذرها را با سمباده یا لبه چاقو خراش میدهیم  بصورتیکه به گوشت بذر صدمه وارد نشود وبمدت 48 تا72 ساعت بذر را درون اب ولرم قرار داده و هر 6 ساعت آب عوض میکنیم.بذرها را درون گلدان کوچک و در خاک  خیس (پیشنهاد ما خاک استریل)در عمق 3 تا 4 میلی کاشته و آبیاری میکنیم.و روی گلدان نایلون کشیده و چند سوراخ ایجاد کرده و گلدان داخل درب یخچال در دمای 1 تا 4 درجه قرار داده بعد جوانه زنی بذرها, گلدان از داخل یخچال خارج کرده و در مکانی قرار میدهیم که نور فیلتر شده و مناسب دریافت کنند.روش دیگر کاشت بذر در زمستان هست که بصورت طبیعی بذر جوانه زده و احتیاج به قرار دادن در یخچال نیست.

رطوبت زیاد نیز نتیجه معکوس خواهد داد.
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه