کد تخفیف:  

شماره کالا:  21013065

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

بذر پیچ کلماتیس

5 عدد بذر وارداتی پیچ کلماتیس-Clematis orientalis


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 8,500   تومان  

تعداد بازدید : 5
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: sayefi0572 1464


 توضیحات کالا

فروش انواع بذر وارداتی گل و میوه..

از فروشگاه ما دیدن فرمایید
seedshop.esam.ir

هدیه:با خرید 4 بسته بذر,یک بسته بذر هدیه بگیرید
با خرید چند محصول,فقط یک هزینه پستی پرداخت کنید

ارسال رایگان در صورت خرید بالای 50,000 تومان


توجه:حد اقل خرید از فروشگاه 5000 تومان میباشد

ارزان بودن بذر ها دلیل بر کیفیت پایین انها نیست..ما وارد کننده بذر هستیم..به همین دلیل با قیمت پایین تری این بذر ها را عرضه میکنیم


بذر های بی کیفیت,چینی و تقلبی از دیگران نخرید

جنس تمام بذر ها عالی میباشد


گیاه پیچ کلماتیس از جمله گیاهان پرطرفدار در اروپا میباشد این گیاه رونده دارای 300 واریته مختلف میباشد که یکی از آنها کلماتیس اورینتال یا همان کلماتس شرقی میباشد کافیست این گیاه را در کنار قیم (چوب) قرارداده شود تا گیاه بصورت رونده کل محوطه کاشته شده را پر کند و در زمان گل دهی منظره جالب و دیدنی را به محیط شما ارمغان دهد.پیک کلماتیس اورینتال دارای گلهای زرد 4 کاسبرگ میباشد این گلها بعد از رشد میوه دهی کرده میوه های پشمالو غیر گوشتی(آبدار و گوشتی نمیاشد)تولید کرده که درون میوه ها بذرهای آن رشد کرده)گلهای زرد خارقالعاده که در پی آنها خوشههای تزئینی ظاهر میگردند.
این گیاه بالارونده دارای گلهای بزرگ و جذابی به رنگ زرد روشن است که رنگ قرمز تیرهتری در مرکزشان دارند. این گلها در اواخر بهار یا اوایل تابستان ظاهر شده و در ادامه تبدیل به خوشههایی جالب میگردند. اگر آنها را در میان درختان و درختچههای دیگر پرورش دهید، چهرهی جذابی را ایجاد میکنند.
ویژگیهای فیزیکی
کلماتیس شرقی یک گیاه بالارونده و برگریز است که به ارتفاع 4 متری میرسد. این گیاه تا ناحیهی 6 از نظر سختی مقاومت دارد. فصل گلدهی آن از ماه  شهریور تا مهر میباشد. گلهای آن هرمافرودیت هستند (یعنی هم ارگان مذکر و هم ارگان مونث دارند) و توسط زنبورها و مگسها گردهافشانی میشوند. این گیاه برای خاکهای سبک (ماسهای)، متوسط (لومی) و سنگین (رسی )مناسب بوده و زهکشی خوب را ترجیح میدهد. در خاکهایی که pH اسیدی، خنثی یا بازی دارند رشد میکند. میتواند در جایی که به صورت مقطعی سایه دارد (جنگلهای نیمهانبوه) یا حتی بدون سایه رشد کند. خاک مرطوب را ترجیح میدهدبهتر است بذرها در فصل سرد کاشته شوند یعنی احتباج به سرمادهی دارند . بذرها را به مدت 12 ساعت در آب ولرم بخیسانید و سعی کنید تا حد امکان دنباله و پوستهی بیرونی آن را جدا کنید. دورهای از لایهبندی سرد، مفید است. این دانه در حدفاصل 1-9 ماه در دمای 20 درجه جوانه میزند. وقتی که جوانهها به اندازهای رسیدند که بتوان آنها را در چارچوب سرد پرورش داد و کنترل کرد، آنها را در گلدانهای جدا بکارید. آنها را در انتهای بهار یا ابتدای تابستان و پس از گذشت فصل سرما، در محیط بیرون بکارید.  یعنی بطور کلی گیاه کلا سرد دوست است در محیط باز میتوانید در فصل سرد آن را کاشته تا به مدت دو ماه سرما دهی انجام شود و اگر در گلدان کاشته میشود آن را به مدت د وماه درون جا میوه ای یخچال قرار داده تا دوره سرمادهی انجام شود سپس آن را در روی خاک پاشیده و با آب اسپری کرده و روی آن را با نایلون شفاف مثل مشمبا فریزر بپوشانید و در دمای ثابت 20 درجه قراردهید بهترین بستر نیز کوکوپیت می باشد.مدت زمان جوانه زنی بذرها معمولا بین 1 الی 2 ماه میباشد ولی گاها تا 9 ماه زمان برده!و پس صبور باشید


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه