کالاهای مشابه

شماره کالا:  20978922

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
کالا فروخته شده است

ریموت وای فای تک کانال (wifi)

ریموت وای فای تک کانال Wi-Fi


وضعیت کالا:  نو


آخرین فروش این کالا به قیمت 120,000تومان در تاریخ 1400/08/10 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.فروشنده این کالا


نام کاربری: behnamzaki 128


 توضیحات کالا

   برد رله وای فای تک کانال برای روشن و خاموش کردن یک وسیله برقی به وسیله Wi-Fi موبایل یا کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد. تغذیه این برد 5 ولت حدود 500 میلی آمپر میباشد که به لطف وجود سوکت Micro USB توسط هر نوع شارژر 5 ولت گوشی تامین میگردد.


   رله این برد بصورت کلید عمل کرده و میتواند ولتاژ 1 تا 240 ولت و حداکثر 1000 وات را کنترل نماید. نسخه جدید این برد فقط بصورت AP یا Access Point عمل می کند و به مودم متصل نمی شود.

   در حالت اکسس پوینت می توان به طور مستقیم توسط هر نوع گوشی اندروید، iOS، لپتاپ و هر نوع دستگاه با سیستم عامل یا بدون سیستم عامل و فقط دارای مرورگر و Wi-Fi به این برد متصل شد و با وارد کردن آیپی 192.168.4.1 صفحه اصلی برد را با سه کلید ON و OFF و Pulse مشاهده نمود. در این صفحه با لمس کلید های ON و OFF می توان رله را روشن و خاموش کرد و با لمس کلید Pulse نیز رله به مدت 1 ثانیه وصل و سپس قطع میشود.


   همچنین با کلید فشاری روی برد نیز میتوان رله را مستقل از گوشی روشن و خاموش کرد. در ضمن روشن و خاموش بودن رله نیز در حافظه برد باقی مانده و پس از قطع و  وصل برق حالت اخیر را حفظ میکند. وضعیت روشن یا خاموش بودن نیز در مرورگر نشان داده میشود. برای ورود به صفحه تنظیمات کافیست کلید روی برد را نگه داشته و کلید Pulse روی مرور گر را لمس کرد. در صفحه تنظیمات می توان نام SSID و رمز را تغییر داد.


با ذخیره کردن میانبر صفحه مرورگر در Desktop گوشی میتوان یک اپ تحت وب مستقل از سیستم عامل داشت. همچینین یک اپ اختصاصی و رایگان اندروید نیز برای این برد وجود دارد. برای ریست کردن برد کافیست پس از روشن کردن برد و بعد از روشن شدن چراغ آبی، کلید فشاری را به مدت 3 ثانیه نگه داشت تا به مد AP و SSID و رمز چاپ شده روی برد بازگردد. 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه