کد تخفیف:  

شماره کالا:  20933618

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

بذر کیل توسان

5 عدد بذر وارداتی کیل توسان


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 10 عدد به قیمت 5,000   تومان  

تعداد بازدید : 13
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: sayefi0572 1464


 توضیحات کالا

فروش انواع بذر وارداتی گل و میوه..

از فروشگاه ما دیدن فرمایید
seedshop.esam.ir

هدیه:با خرید 4 بسته بذر,یک بسته بذر هدیه بگیرید
با خرید چند محصول,فقط یک هزینه پستی پرداخت کنید

ارسال رایگان در صورت خرید بالای 50,000 تومان
بیست درصد تخفبف در صورت خرید بالای 100,000 تومان

توجه:حد اقل خرید از فروشگاه 5000 تومان میباشد

ارزان بودن بذر ها دلیل بر کیفیت پایین انها نیست..ما وارد کننده بذر هستیم..به همین دلیل با قیمت پایین تری این بذر ها را عرضه میکنیم


بذر های بی کیفیت,چینی و تقلبی از دیگران نخرید

جنس تمام بذر ها عالی میباشدواریتههای کلم کیل در سراسر جهان، در آب و هواهای متفاوت کشت میشوند، و این گیاه میتواند حتی تا ماههای سردتر زمستان رشد کند. به علاوه، برگها کلم کیل یخزدگی را به خوبی تحمل میکنند، و برخی از منابع مدعی هستند که اگر پس از یخزدگی آنها را برداشت کنند، مزه شیرینتری خواهد داشت.
کلم کیل در طول جنگ جهانی دوم اغلب برای کشت در به اصطلاح «باغچههای پیروزی» توصیه میشد، زیرا به راحتی کشت داده میشد و مملو از مواد مغذی غنی بود که مکمل غذاهای محدود سهمیهای زمان جنگ میشدند. اما هنگامی که جنگ تمام شد، بسیاری از خانوادهها خوردن کلم کیل را کنار گذاشتند، چرا که از مزه و بفت آن خوششان نمیآمد و سهمیهبندی زمان جنگ را به یادشان میآورد.

البته گونههای جدید کلم کیل مزه بسیار بهتری نسبت به کلمهایی دارند که در دهه 1940 کشت میشدند. مصرفکنندگان باید به دنبال کلم کیلی باشند که برگهای سفت و به رنگ سبز تیره یا ارغوانی داشته باشد.

کلم کیل را میتواند در کیسههای پلاستیکی زیپدار تا پنج روز در یخچال نگهداری کرد

کلم کیل (Kale) و کلم بروکلی شباهت زیادی به هم دارند و بنابراین شرایط مشابهی برای کشت  کیل توسان وجود داد؛ نیاز آب و هوایی و آفات و بیماری ها دارد. بذر کیل رقم توسان باید در عمق 6 تا 12 میلی متری کاشته شوند و فاصله بین بذرها در یک ردیف باید 3 سانتی متر باشد، بعد از حذف گیاهان ضعیف فاصله نهال ها را باید به 20 تا 30 سانتی متر رساندسوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه