شماره کالا:  20623662

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

50 وون 2003 کره جنوبی

توجه: با بهترین قیمت در سایت ایسام و کشور


وضعیت کالا:  در حد نو اصل

خرید   عدد از 2 عدد به قیمت 8,888   تومان  

تعداد بازدید : 36
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: sajjad0206 328طبقه بندی جهانی آسیا
دوره ای غیر ایرانی
ایرانی یا خارجی خارجی
نو و بانکی نمی باشد
کشور وون کره جنوبی

 توضیحات کالا


قوانین کلی فروشگاه : ( حتما مطالعه نمایید )

(1) : با توجه به اینکه نظر افراد نسبت به کیفیت بانکی سلیقه ای و متفاوت است لذا خواهشمندم به تصاویر ارائه شده کاملا دقت کنید و ملاک خرید را تصاویر قرار داده و با توجه به تجربه و دانش خود خرید را انجام دهید - چنانچه در خصوص کالا سوال و ابهامی دارید حتما قبل از خرید بپرسید تا پاسخگو باشیم و سپس اگر تمایل داشتید خرید را انجام دهید و در پایان چون کالای ارسالی دقیقا همانی است که در تصویر می بینید پس مرجوعی و برگشتی نخواهیم داشت .

(2) چنانچه بعد از خرید به هر دلیلی تمایل دارید کالای شما دیرتر ارسال شود خواهشمندیم حتما حتما بجای دادن پیام مراحل زیر را بلافاصله پس از پرداخت انجام دهید :
ایسام من - فعالیت های من - خریدهای من - پرداختی  
سپس روی تمدید مهلت ارسال کلیک کنید و هر چند روزی که مد نظرتان است را وارد کنید
لازم به ذکر است چنانچه این کار را انجام ندهید طبق قانون جدید ایسام فروشگاه موظف به ارسال کالا خواهد شد و ممکن است شما متضرر شود .

چنانچه چندیدن خرید همزمان داشته باشید تنها یک هزینه پست دریافت و باقی برگشت داده میشود ( تا زمانی که وزن مرسوله بیش از مقدار ذکر شده نگردد )

عکس سکه ها از خود سکه همیشه بزرگتر است علت هم اینست که وضوح عکس بالا باشد و بزرگ تا ایراداتی که به چشم نمی آید و کمرنگ میباشند در عکس کاملا قابل رویت باشند تا شما دقیقا سکه ها را خوب مشاهده کنید و با اطمینان خاطر خرید نمایید زیرا همواره سعی ما بر این بوده که با مشتریان خود صادق باشیم .
 رضایتمندی شما عزیزان و سروران گرامی در اولویت فروشگاه قرار دارد و ما بر این باوریم که فروش پایان معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است . ارزش این رفاقت ها برای ما مهم تر از پول است .( اینکه از  هر شهر مختلف ایران یک دوست پیدا کنم برای بنده باعث افتخار است )

سکه دریافتی شما دقیقا مطابق تصویر میباشد و به علت عواملی مثل زوم کردن و انعکاس نور و ... کیفیت سکه ها از آنچه در تصاویر مشاهده میکنید بهتر است .

هیچ کدام از سکه های فروشگاه تمییز نشده اند و بعضی از لکه های موجود روی بعضی از سکه های فروشگاه به راحتی تمییز میشوند .

برای دیدن سکه های کشور مورد نظر خود میتوانید از لیست سکه کشورهای موجود در فروشگاه استفاده کنید و سکه های کشور مورد نظر خود را ببینید و انتخاب کنید .

همچنین برای تسهیل در پیدا کردن سکه مورد علاقه خود میتوانید از لیست سکه های موجود هر کشور در قسمت لیست کشورهای موجود استفاده کنید و سکه های کشور مورد نظر خود را ببینید و انتخاب کنید .

یا حقسوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه