شماره کالا:  20583749

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

خرما پیارم صادراتی ناتس کالا 250 گرمی

خرما تازه امسال در بسته بندی زیپی


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 50 عدد به قیمت 35,000   تومان  

تعداد بازدید : 98
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: nutskala 15


 توضیحات کالا

خرما پیارم ممتاز ناتس کالا


خرما پیارم به نوعی بهترین و خوشمزه ترین خرمای جهان نامیده می شود که در ایران اکثرا در شهرستان حاجیآباد استان هرمزگان کشت میشود. خرما پیارم از نوع محصولات تجاری و لوکس بوده که به دلیل کیفیت مناسب و بازارپسندی یک خرمای خاص صادراتی است. و هر سال بیشتر تولید آن به کشورهای دیگر صادر می شود.


پوست نازک این خرما به رنگ قهوهای تیره است که با ظاهری زیبا و مطلوب جزو خرماهای خشک محسوب می گردد. با توجه به اینکه اگثر قند موجود در آن از نوع فروکتوز میباشد به راحتی و سرعت در سوختوساز بدن انسان مورد استفاده قرار گرفته و کسانی که یک بار این خرما را مصرف کردهاند به خاطر طعم بسیار خوب آن که شبیه شکلات است و ظاهر مطلوب و سایر خواص غذایی آن معمولاً مصرفکننده دائمی این خرما می گردند.خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتیینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.


این خرما ماندگاری بالایی دارد و تنها در هوای بسیار گرم امکان خراب شدن دارد.این خرما در خارج از کشور به نام خرمای مریمی یا مبرم هم شناخته می شود.


 


این محصول در بسته بندی های 250 گرمی به مشتریان عرضه می گردد.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه