کد تخفیف:  

شماره کالا:  20535770

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران

دوربین مداربسته استارلایت

دوربین مداربسته 2 مگا پیکسل GANT استارلایت


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 50 عدد به قیمت 620,000   تومان  

تعداد بازدید : 23
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: u38kw718 11نوع دوربین استوانه ای - Bullet
آنالوگ یا دیجیتال دیجیتال
تحت شبکه خیر
قابلیت دید در شب بله
نوع چیپ CCD
شرکت سازنده سونی - Sony

 توضیحات کالا

دوربین استارلایت چیست ؟

دوربین های استار لایت دوربین های مداربسته با سنسورهای مخصوص نور ستاره ای هستند که باعث بهبود دید در شب در شرایط کم نور می شوند. این بدان معنی است چیزهایی را به وضوح مشاهده کنید که چشمان شما نمی توانند آن را مشاهده کند.

می دانید ، هنگامی که روشنایی زیر 20 Lux باشد ، چشمان انسان به سختی می تواند چیزی را تشخیص دهد. خوب ، دوربین های starlight با حساسیت فوق العاده تصاویر را به شما نمایش دهند

 

 

 

دوربین های دید در شب چطور کار می کنند

چگونه دوربین های starlight فقط با چراغ ستاره یا حتی بدون نور کار می کنند؟

در واقع ، این آخرین فناوری برای بهبود دید روشن تر در شب  در دوربین های مداربسته می شود. دوربین استارلایت از سنسورهای با اندازه بزرگتر ، دیافراگم گسترده تر استفاده می کند و باعث می شود تا نور کافی برای شناسایی چهره انسان و شماره پلاک ماشین جمع شود حتی اگر چشمان انسان قادر به دید آن نباشد.

دوربین مداربسته دید در شب

تصاویر رنگی دید در شب

در مقابل دوربین های مداربسته دید در شب این دوربین ها چشم انداز بهتری دارند البته این دوربین یا همان استارلایت ها لزوماً دید در شب رنگی ندارند.

برای دیدن جزئیات به طور واضح  مانند چهره های انسان و شماره پلاک در شرایط نوری بسیار ضعیف  شما می توانید از این دوربین ها استفاده نمایید.

البته ، شما می توانید به طور دستی نور سیاه و سفید این نوع دوربین ها را به رنگی در شب تغییر دهید.

 

تفاوت بین IR و Starlight Night Vision چیست

دوربین های استار لایت دید در شب از لحاظ وضوح تصویر نسبت به دوربین های معمولی دارای کیفیت بهتری هستند حتی در شرایط نور کم ، جایی که دوربین ها  معمولی مجبور به روشن کردن چراغهای IR خود می شوند این دوربین ها دید در شب رنگی را فراهم می کنند.

دلیل این امر اینست که دوربین های  استارلایت می توانند از نور طبیعی بیشترین استفاده را برای تولید تصاویر برتر با استفاده از سنسورهای پیشرفته را داشته باشند. بنابراین ممکن است شما فقط به عنوان یک نسخه پیشرفته دید در شب از این دوربین ها استفاده نمایید

 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه