شماره کالا:  20535426

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

چای سیلان و گل محمدی 140 گرمی

طعم فوق العاده یک چایی آرامشبخش


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 3 عدد به قیمت 99,200   تومان  

تعداد بازدید : 29
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: mghaed4233 20


 توضیحات کالا


معرفی محصول: ترکیبات مختلفی از چای سیاه با انواع گیاهان دارویی و معطر در بازار موجود است. شرکت تکسو ترکیب چای سیاه شکسته سیلان و گل محمدی را عرضه کرده است. این چای طعم و عطری فوقالعاده عالی و بینظیر دارد. در ترکیب این چای از بهترین و تازهترین چای سیلان و از مرغوبترین گل محمدی استفاده شده است. گل محمدی جز گیاهان دارویی محسوب میشود. چای سیلان اولین بار در کشور سریلانکا کشت شد. بههمین دلیل بهنام خواستگاه آن، نامگذاری شده است. چای سیاه شکسته سیلان از برگهای جوان و نورس گیاه چای چیده میشود که یکی از مرغوبترین نوع برداشت چای است. بههمین دلیل به چای شکسته معروف است. این چای، فاقد هرگونه مواد افزودنی و شیمایی است. بهمنظور تولید محصولاتی با کیفیت در حوزه سلامتی، تکسو از بهترین و با کیفیتترین مواد اولیه استفاده میکند. چای سیلان و گل محمدی تکسو در بستهبندی قوطی شکل زیبا عرضه میشود. مزیت این بستهبندی، جلوگیری از نفوذ رطوبت است که چای را طولانیتر تازه نگه میدارد.

ترکیبات: چای سیاه شکسته سیلان و گل محمدی.

فواید: گل محمدی خواص بیشماری دارد از جمله آنها می توان به درمان بیخوابی و افسردگی، آرام بخش بودن، کمک به درمان بیماریهای گوارشی، سلامت پوست، کمک به روند لاغری و کاهش وزن، تسکین درد قاعدگی و ... اشاره کرد. یک تا دو ساعت قبل یا بعد از غذا، بهترین زمان برای نوشیدن این چای است.

نحوه دم کردن: به ازای هر 180 سیسی آب، دو قاشق چایخوری، چای در قوری ریخته شود. در دو حالت مختلف میتوان چای سیلان و گل محمدی را دم کرد.

برای داشتن طعم سبک: زمان دم کشیدن، پنج دقیقه در دمای 75 تا 80 درجه سانتیگراد.

برای داشتن طعم سنگین و قوی: زمان دم کشیدن، 10 دقیقه در دمای 75 تا 80 درجه سانتیگراد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه