کد تخفیف:  

شماره کالا:  20534941

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

کتاب قبل از طوفان 8 جلدی


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 800,000   تومان  

تعداد بازدید : 26
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: hosein68danesh 8


 توضیحات کالا

"قبل از طوفان (8 جلدی)" مجموعه ای از چند اثر ادغام شده از نویسنده ی نام دار فرانسوی "الکساندر دوما" می باشد که داستان های "تفنگ داران چهل و پنچ گانه"، "خانم مونسورو" و "ملکه مارگو" از جمله ی آن ها هستند. این اثر علاوه بر نحوه ی داستان پردازی تحسین شده که جادویی برخاسته از قلم "الکساندر دوما" است، از لحاظ تاریخ نگاری نیز حائز اهمیت فراوان بوده و به دوره ای از تاریخ کشور فرانسه و قاره ی اروپا در قرن های شانزدهم و هفدهم میلادی اشاره دارد که در خلال آن، مبارزات مذهبی و سیاسی میان فرقه های مختلف مسیحیت و مکتب های سیاسی به پاخاسته بود. در نتیجه ی این مبارزات، رویدادهای تاریخی به خصوصی اتفاق افتاده که کشتار خونین سن بارتلمی یکی از آن ها می باشد.
درام شورانگیز "ملکه مارگو"، داستان خیره کننده ای از بازی قدرت و دسیسه چینی است که از تلفیق اتفاقات تاریخی و پردازش ادبی، قصه ای جاودان در دنیای ادبیات محسوب می شود. "کاترین دو مدیچی" که مادر پادشاه فرانسه و مخالف پروتستان ها بود، با تحریک پسرش، برنامه ی ویژه ای را برای کشتار آنان ترتیب داد. به این ترتیب که "شارل نهم"، پادشاه فرانسه، خواهر خود "مارگریت دو والوا" را که بعدها با عنوان "ملکه مارگو" شناخته می شد، به ازدواج پادشاه سرزمین کوچکی به نام ناوار در آورد. پادشاه ناوار در ابتدا یک مسیحی پروتستان بود اما برای بقا، خود را کاتولیک اعلام کرد. به این ترتیب زمانی که خویشاوندان پروتستان داماد برای جشن عروسی که مصادف با جشن سن بارتلمی بود، دریک جا جمع شدند، ناقوس کلیسایی که در مقابل اقامتگاه پادشاه فرانسه در کاخ لوور قرار داشت به صدا در آمد و کشتار پروتستان ها آغاز شد.
این رویداد قابل توجه که سرآغاز جنگ های خونین مذهبی تا چندین سال بعد بود، با مهاجرت پروتستان ها به کشورهای دیگر، ضربه ی بزرگی به اقتصاد فرانسه وارد کرد.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه