کد تخفیف:  

شماره کالا:  20534625

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

تشک رویا مدل بونل 2 سایز 160

این تشک ها متشکل از پارچه سه لایه؛ الیاف، ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و موکت ترموفلت می باشد


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 3 عدد به قیمت 4,688,000   تومان  

تعداد بازدید : 26
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: royankhab 0


 توضیحات کالا

کالای خواب رویان، نمایندگی رسمی و عامل فروش تشک رویا در شرق تهران می باشد که می توانید با اطمینان خاطر تشک خود را خریداری کنید (کارت گارانتی و نام مدل داخل تشک موجود می باشد)


کالای خواب رویان، نمایندگی رسمی رویا برای خرید تشک رویا در مدل های تشک فنرمنفصل پاکتی (اولترا)، تشک فنرمتصل (بونل)، تشک طبی (مدیکال) و تشک نوجوان می باشد.


تشک های فنرمتصل رویا: تشک بونل 1 رویا، تشک بونل 2 رویا، تشک بونل 3 رویا، تشک بونل 4 رویا، تشک بونل 5 رویا ( افرادی از تشک های فنر متصل استفاده می کنند که به دنبال یک تشک فنری و ارتجاعی می گردند، این تشک ها انتخاب بسیار مناسبی برای آنها می باشد. کیفیت خواب مناسب برای کسانی که عادت به تشک بسیار نرم دارند )تشک رویا مدل بونل 2

تشک رویا مدل بونل 2 ( bonnell 2 ) دارای فنر متصل به همراه فریم فلزی و فنرهای تخت تقویتی در کناره ها است که جنس پنبه ای رویه تشک، نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف می باشد. الیاف بکار برده شده، ضدحساسیت با خاصیت ارتجاعی دارد و محافظ اسکلت آن تقویت شده موکت ترموفلت است.


مدل فنر متصل، فنر سلولی است و اسفنج آن چند لایه با تراکم های مختلف می باشد. ارتفاع این تشک 24+1 سانتی متر، طول و عرض با ابعاد فوق با تلورانس +2 سانتی متر است.


ویژگی تشک بونل 2

بسیار نرم و راحت هستند


این تشک ها متشکل از پارچه سه لایه؛ الیاف، ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و موکت ترموفلت می باشد


 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه