شماره کالا:  20534442

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

خوش بو کننده هوای عطرینه 4لیتری

خوش بوکننده وضدعفونی کننده هوا ،خنثی کننده بوی بد محیط و ضد حساسیت است


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 16 عدد به قیمت 199,000   تومان  

تعداد بازدید : 15
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: ganomit 18


 توضیحات کالا

خوشبوکننده عطرینه4 لیتری پک6عددی

خوشبوکننده عطرینه 4لیتری رایحه شوکومینت،یک محلول چندکاره است .که بر اساس علم رایحه درمانی تولید شده است.رایحه درمانی یا آرماتراپی که یک علم جدید است. در رابطه با تاثیر بوها و روایح بر سلامت جسم و روح سخن به میان می آورد. به گونه ای که میتوان بسیاری از بیماری ها را از جمله افسردگی با روایح درمان کرد و عطرینه اولین ترکیب برگرفته شده از این علم است.

خوشبو کننده عطرینه 4لیتری

خواص خوش بوکننده هوای عطرینه:

خنثی کننده بوهای نامطبوع:

خوشبو کننده عطرینه یک فرصت است، برای از بین بردن هرگونه بوی بد و نامطبوع در محیط .مانند :بوی سیگار، بوی غذا، سرویسهای بهداشتی، بوی فاضلاب، بوی بد بدن در اتاق های پرو، بوی بد پا در مغازه های کفاشی و هرگونه بوی بد دیگر. در اغلب خوش بو کننده های موجود در بازار هیچ کاری برای از بین بردن بوی بد نمیشود .و صرفا یک بوی خوب به بوی بد اضافه میشود. و این دو باهم ترکیب می شوندو بوی نامطبوع جدیدی تولید میکنند.اما عطرینه واقعا هر بوی بدی را خنثی میکند و سپس با رایحه دلنشین خود ،محیط را خوش بو میکند.

خوشبو کننده هوا:

در اغلب خوشبو کننده های موجود در بازار از روایح ارزان قیمت و نامرغوب صنعتی استفاده می شود. که هزینه محصول کاهش یابد.اما غافل از اینکه این مواد باعث ایجاد آلرژی و حساسیت های تنفسی و حتی سردرد می شود. اما در خوشبو کننده عطرینه از درصد بالایی از روایح مرغوب و باکیفیت استفاده شده است.که می توان از آنها بر پایه دانش آرماکولوژی استفاده کرد.

ضدآلرژی، حساسیت و کاملا سالم است:

خوشبو کننده عطرینه را با خیال راحت استفاده کنید. چون برخلاف خوشبوکننده های دیگر در آن از گاز پروپان و بوتان استفاده نشده است. به همین دلیل خوشبوکننده عطرینه ایجاد حساسیت تنفسی و پوستی نمیکند.ضمن اینکه روایح مرغوب موجود در آن مانع از ایجاد حساسیت میشود. افراد مبتلا به آسم و میگرن و انواع آلرژی و بیماری های حساس به ماده آلرژن نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

خاصیت ضدعفونی کنندگی سطوح:

خوشبو کننده عطرینه، دارای خواص ضدعفونی کنندگی سطوح و هوا، از انواع باکتری ها و قارچ ها نیز میباشد. این آلودگی ها در سرویس بهداشتی محیط آشپزخانه ،اطراف سطل آشغال ،تخت و محیط هتل ها و غیره یافت میشود.این ویژگی را در هیچ خوشبو کننده دیگری یافت نخواهید کرد.

 

 

خوشبوکننده عطرینه 4لیتری ، برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

خوشبوکننده عطرینه 4لیتری ،بیشترین کاربرد را در مکانهای بزرگ و عمومی دارد. مثل: هتل ها ،رستورانها ،قهوه خانه ها ،کافی شاپها ،فروشگاهها، مساجد و...

هر 3 پاف از این محلول به دیوار زده شود 3 الی 5 ساعت با توجه به سیستم تهویه هوایی و بازو بسته بودن محیط ماندگاری دارد.

 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه