کد تخفیف:  

شماره کالا:  20534420

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران

رابطه خانواده و مدرسه با خشونت جنسی

رابطه خانواده و مدرسه با خشونت جنسی از انتشارات قانون


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 50 عدد به قیمت 68,000   تومان  

تعداد بازدید : 13
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: ghanonyar 0


 توضیحات کالا

این کتاب از جمله کتب پژوهشی و تحقیقاتی از انتشارات قانون یار به مدیر مسئولی دکتر بهنام اسدی به شماره مجوز 12161 (استان تهران) می باشد. مطالعه این کتاب به تمامی اساتید، حقوقدانان، قضات، وکلا و دانشجویان رشته حقوق پیشنهاد می گردد.همچنین استفاده از این کتاب برای انجام امور تحقیقاتی همچون نگارش مقاله، پایان نامه و رساله دکتری مفید و کارساز می باشد. انتشارات قانون یار از شما عزیزان جهت چاپ آثار علمی و انتشار کتب خویش در این انتشارات دعوت به عمل می آورد  تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط خاص و ویژه انجام می گردد. ضمناً پیشگفتار/مقدمه کتاب فوق به شرح زیر می باشد:

پیشگفتار

بزه دیده شخصی است که از وقوع جرم متحمل ضرر و زیان می گردد. یک دسته مهم بزه دیدگان، کودکان هستند که به علت شرایط جسمانی کمترین مقاومت را در برابر بزرگسالان از خود نشان می دهند. با توجه به گسترش انواع کودک آزاری در مناطق مختلف تهران به ویژه کودک آزاری جنسی در منطقه پاکدشت، تحقیق حاضر به بررسی خشونت جنسی علیه افراد زیر 18 سال و همچنین تاثیر دو عامل خانواده و مدرسه بر این جرم می پردازد. نمونه مورد مطالعه متشکل از 100 عدد پرسش نامه می باشد که 50 عدد توسط خانواده های افراد بزه دیده و 50 عدد توسط مسئولین مدارسی که بزه دیده در آن تحصیل می کرده اند تکمیل شده است. براساس تحقیقاتی که به روش میدانی از سازمان اورژانس اجتماعی و دادگاه عمومی و انقلاب پاکدشت به دست آمده، آمار میزان کودک آزاری پاکدشت در سال 1398-1397 یکصد و پنجاه و پنج مورد گزارش شده است، که از این تعداد 65 نفر پسر و 90 نفر دختر هستند. تحقیقات نشان داده است که 19 نفر از کودکان و نوجوانان مورد خشونت جنسی قرار گرفته اند که 21/84 درصد از دختران و 78/15 درصد از پسرها را شامل می شود. 68/73 درصد از این افراد در خانواده هایی زندگی می کنند که وضعیت اقتصادی نامناسب و ضعیفی دارند. مدرسه نیز از طریق نظام آموزشی مناسب نقش بسزایی در شکل گیری شخصیت کودکان و نوجوانان و همچنین پیشگیری از بزه دیدگی آنان ایفا می کند.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه