کد تخفیف:  

شماره کالا:  20533898

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

کتاب سیزده دلیل برای این که ..../ جی اشر/ امیردوست

(کتابی که پس از خواندن رهای تان نمی کند)واشنگتن پست_فروش بیش از 8میلیون نسخه ترجمه به بیش از 40زبان


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 48,000   تومان  

تعداد بازدید : 21
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: u22yq123 333


 توضیحات کالا

کتابی که پس از خواندن رهایتان نمیکند.

 

«کتاب سیزده دلیل برای این که...»

اثر جی اشر  ، نویسنده آمریکایی می باشد که در سال 2007 منتشر شد و پس از گذشت چند سال توانست در فهرست پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار بگیرد. این کتاب توانسته است با فروش 8 میلیون نسخه رکورد مناسبی را از خود جای بگذارد و به بیش از 40 زبان زنده دنیا ترجمه گردد.

 

براساس این رمان، سریالی به همین نام توسط کمپانی نتفلیکس نیز ساخته شده است. که فصل اول ان در 13 قسمت پخش شده.

 

محور داستان خودکشی یک دختر دبیرستانی است. او پیش از مرگش در تعدادی نوار کاست، درباره خودش و تصمیمش صحبت میکند و سپس آنها را پست کرده است. در این میان چند نفر از جمله یکی از همکلاسی هایش این بسته را دریافت میکنند.

 

کلی جنسن دختری خجالتی است ، هنگامی که او از دبیرستان به منزل باز می گردد متوجه می شود که در صندوق پستی خود بسته ای دریافت کرده است. زمانی که بسته را باز می کند متوجه می شود که بسته شامل 7 نوار کاست است که توسط هانا بیکر از همکلاسی های او پر شده است کسی که چندی قبل خودکشی کرده است. هر کاست حاوی مطالبی است که مشخص می کند چرا او دست به همچین کاری زده است و نکته قابل توجه در خصوص این بسته این است که پیش از آن که به دست کلی برسد توسط افراد دیگری نیز بازدید شده است

 

 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه