شماره کالا:  20527337

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

نانو بدنه واترلس

محصول اصلی واترلس نانو بدنه خودرو محصول شرکت نانوسان آلمان میباشد.


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 7 عدد به قیمت 80,000   تومان  

تعداد بازدید : 188
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: parsashahir 11


 توضیحات کالا

شامپو بدون آب (شامپو واترلس) شامپو بدون آب نانو سان محصولی فوق العاده و با قابلیت تمیز کنندگی و چربی زدایی بسیار عالی می باشد. این محصول دارای خواص براق کنندگی و ضد گرد و غبار نیز بوده که آن را نسبت به رقبای خود کاملا متمایز کرده است. استفاده از این محصول موجب صرفه جویی در مصرف آب می گردد.

شستشوی اتومبیل، بسته به شرایط آب و هوایی هر شهر، از امور روتین روزانه، هفتگی و حتی ماهانه شهروندان نظیف و پاکیزه خواه است. هر چند که این روزها بسیاری از افراد بخاطر مشغله و مشکلات شخصی یا شغلی، ترجیح میدهند شستشوی اتومبیل خود را به کارواش بسپارند، اما اگر کمی حوصله به خرج دهید و به شستشوی ماشین مانند یک تفریح و نه جبری عذاب آور بنگرید، مطمئن باشید برایتان به کاری لذت بخش تبدیل میشود. یکی از ملزومات شستشوی اتومبیل بدون رفتن به کاروش شوینده مناسب میباشد. محققان حوزه فناوری نانو به کاربرد برخی نانو امولسیون ها به عنوان مواد شوینده پی بردند. در ساخت این شوینده ها از نانوامولسیون تری گلیسیرید بر پایه آب استفاده می شود. به دلیل آنکه در فرمولاسیون این محصولات الکل وجود ندارد تاثیر مخرب بر روی سطح نمیگذارند و حتی زودتر از محصولات حاوی الکل خشک می شوند. این پاک کننده ها همچنین برخلاف محصولات مشابه که دارای قدرت اسیدی یا قلیائی می باشند و موجب صدمه زدن به سطوح در اثر مرور زمان میگردند، اسیدی یا قلیائی نبوده و به سطح زیانی نمیرساند. این محصولات بدون استفاده از آب بوسیله نانو ذرات آلودگی سطوح را تمیز میکنند و با توجه به خاصیت آنتی استاتیک از تجمع گرد و غبار بر روی سطح جلوگیری میکنند و بدنه را نانو میکند. محصول حاضر یک شوینده بدنه اتومبیل بر پایه آب می باشد که بوسیله نانو ذرات آلودگی بدنه خودرو را تمیز میکند و نیاز به مصرف آب نیز ندارد. این محصول با توجه به خاصیت آنتی استاتیک از تجمع گرد و غبار بر روی سطح خودرو جلوگیری میکند و بدنه را نانو میکند.

کاربرد: بدنه و رینگ انواع خودرو و موتور سیکلت

مزایا:

- بدون نیاز به آب

- قدرت تمیز کنندگی بالا

- براق کننده

- چربی بر فوق العاده

- ضد گرد و غبار

- تاثیرگذاری بسیار بالا PH مناسب برای رنگ انواع خودرو

- بدون آسیب به سطح

- سرعت تمیز کنندگی بالا

- استفاده آسان

- سازگار با محیط زیست

- صرفه جویی در مصرف آب

- بدون فرمالین

روش مصرف: بدون نیاز به آب و هر گونه ماده شوینده فقط با استفاده از دستمال، در هر زمان و هر مکان خودروی خود را کاملا تمیز نمایید.

پیشنهاد میشود برای تاثیر بیشتر نانو کردن بدنه هنگامی که بدنه تقریبا تمیز و خشک میباشد استفاده کنید و حتما دستمال شما دستمالی نرم و تمیز باشد و به محض کثیف شدن دستمال فورا آن را تعویض کنید تا گرد و غبار با مواد نانو روی بدنه خودروی شما قرار نگیرد.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه