کد تخفیف:  

شماره کالا:  20517962

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

ترموستات دما و تایمر برای جوجه کشی

کنترلر دو کاره دستگاه جوجه کشی با سنسور دیجیتال و دقیق DS18B20 استیل ضد آب و ضد زنگ


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 5 عدد به قیمت 250,000   تومان  

تعداد بازدید : 282
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: behnamzaki 113


 توضیحات کالا

این برد با سخت افزار نسخه REV3.1 و firmware 4.0 ترکیبی از بردهای ترموستات و دو کاره می باشد. کاربر با کمک دیپ سوئیچ قرمز رنگ روی برد تعیین می کند که یک برد ترموستات دوقلو (یک رله هیتر و رله دیگر کولر) داشته باشد یا یک برد ترموستات+ تایمر دوکاره (یک رله هیتر و رله دیگر تایمر تکرار شونده).


کاربرد:

این ترموستات کاربردهای متنوعی دارد. یکی از کاربردهای اصلی این ترموستات مخصوصاً در مد دوکاره استفاده برای ساخت دستگاه جوجه کشی است. بدین صورت که المنت یا لامپ به رله هیتر و موتور راک به رله تایمر متصل می شود. کاربرد دیگر آن درمد ترموستات استفاده برای کنترل دمای گلخانه ها می باشد. یکی دیگر از کاربردهای آن اتصال هر دو رله به آلارم برای اخطار دمای اتاق سرور یا هر محیط حساس دیگر است. 


تنظیم بعنوان ترموستات دوقلو:

در صورتی که قبل از روشن شدن برد دیپ سوئیچ قرمز رنگ پایین باشد (OFF) برد بصورت یک ترموستات دوقلوی دو رله عمل می کند که شامل دو رله یکی برای هیتر یا گرم کننده و دیگری برای کولر، سرد کننده و یا فن بکار می رود. برای هر کدام از رله های هیتر و کولر میتوان دو دمای مجزا با دقت 0.1 تنظیم کرد. برای اینکار باید کلید MENU را فشار دهید تا منوهای تنظیم دما نشان داده شده و به کمک کلید های UP و DOWN عدد مورد نظر را تنظیم نمایید. ذخیره سازی تنظیمات بصورت لحظه ای و خودکار بوده و نیازی به فشار کلید خاصی برای ذخیره سازی نمی باشد. مثلا می توان دمای روشن شدن هیتر را روی 37.0 و خاموش شدن را روی 37.1 تنظیم کرد و دمای روشن شدن کولر یا فن را روی 42.1 و دمای خاموش شدن را روی 39.9 تنظیم نمود.


تنظیم بعنوان برد دوکاره (هیتر + تایمر تکرار شونده):

اگر قبل از روشن شدن برد دیپ سوئیچ قرمز رنگ بالا باشد (ON) دستگاه بصورت یک برد دوکاره ترموستات+تایمر عمل می کند. بدین صورت که رله شماره 1 برای گرم کننده با دو دمای روشن و خاموش مجزا با دقت 0.1 عمل کرده و رله دوم بعنوان یک تایمر تکرار شونده با قابلیت تنظیم زمان روشن بودن از 1 تا 9999 ثانیه و زمان خاموش بودن از 1 تا 9999 دقیقه عمل می کند. در این حالت در خارج از منو با فشار کلید UP می توان رله تایمر را روشن کرد (گردش دستی موتور راک). همچنین با فشار کلید DOWN نیز اگر یک صدای بوق پخش شد یعنی تایمر غیر فعال و اگر دو صدای بوق پخش شد یعنی تایمر تکرار شونده فعال است. برای فعال کردن تایمر نیز کافیست کلید MENU را نگه داشته و UP را فشار داد و برای غیر فعال کردن تایمر نیز بایستی کلید MENU را نگه داشته و کلید DOWN را فشار داد. برای تنظیم دماهای هیتر و زمان های روشن و خاموش می توانید کلید MENU را فشار دهید و دماها و زمانها را با کمک کلید های UP و DOWN تنظیم نمایید. 


کالیبراسیون:

این برد از سنسور دمای دقیق دیجیتال DS18B20 استفاده می کند که دقت آن 0.5 سانتیگراد است. بصورت پیشفرض سنسور با دقت یاد شده کالیبر بوده و نیازی به کالیبراسون ندارد اما در صورت که بخواهید برد را با دماسنج دقیقتری هم طراز کنید می توانید قبل از روشن کردن برد هر دو کلید UP و DOWN را نگه دارید و سپس تغذیه دستگاه را وصل کنید. در این حالت یک لحظه حرف C نمایش داده شده و سپس عدد 0.0 نشان داده می شود. این عدد آفست کالیبراسیون می باشد. این عدد را می توانید با کمک کلید های UP و DOWN تنظیم نمایید. این عدد روی هر مقداری تنظیم شود با دمای واقعی سنسور جمع شده و نمایش داده می شود. مثلا اگر احساس می کنید این این برد دما را 0.1 درجه کمتر نشان می دهد کافیست عدد کالیبر را بر روی 0.1 تنظیم کنید و اگر تصور می کنید که این برد دما را 0.1 درجه بیشتر نشان می دهد می توانید دمای کالیبراسیون را بر روی 0.1- تنظیم نمایید. پس از تنظیم چند ثانیه صبر کنید تا به طور خودکار از منوی کالیبراسیون خارج شود.


سنسور این دماسنج دیجیتال DS18B20 استیل ضدزنگ و ضدآب با کابل یک متری می باشد

در صورتی که سنسور دستگاه قطع و یا خراب شود بعد از چند ثانیه عبارت Err نمایش داده شده و هر دو رله خاموش می شود.        


*** امکان کالیبراسیون دما از 0.1± تا 9.9± درجه *** 

(resolution) رزولیشن، تفکیک پذیری یا وضوح: 0.1 درجه
(accuracy) دقت یا خطای سنسور: 0.5 درجه
محدوده قابل اندازه گیری و نمایش: 55.0- تا 125.0+
محدوده قابل تنظیم برای عملکرد رله ها: 55.0- تا 125.0+
دو رله با عملکرد و دماهای Min و Max مجزا برای گرم کننده و سردکننده
سیم کشی سنسور تا 10 متر با 3 رشته سیم معمولی
در مد تایمر:
زمان روشن بودن رله تایمر: 1 تا 9999 ثانیه
زمان خاموش بودن رله تایمر: 1 تا 9999 دقیقه
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه