شماره کالا:  20458168

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • اشتراک گذاری در تلگرام
 • اشتراک گذاری در توییتر

ماژول تایمر دو زمانه مدل TMS100

به کمک این تایمر قادر هستید برنامه‌ریزی و کنترل زمان روشن و خاموش شدن یک وسیله را انجام دهید.این کنت


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 30 عدد به قیمت 150,000   تومان  

تعداد بازدید : 278
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: u87os189 15


 توضیحات کالا

نقد و بررسی اجمالی
به کمک این تایمر قادر هستید برنامهریزی و کنترل زمان روشن و خاموش شدن یک وسیله را انجام دهید.این کنترلر در مرحله اول یک تایمر 2 زمانه است که توسط برق 12 ولت یا باتری تغذیه میشود. این تایمر دارای 2 حافظه جهت زمان خاموشی و زمان روشن بودن خروجی میباشد که امکان برنامه ربزی جداگانه برای هر دو متغیر در دسترس است.مشخصات تایمر: 1-قابلیت تنظیم زمان خاموشی و زمان روشن بودن بصورت جداگانه 2-قابلیت شروع به کار بصورت اتومات و دستی.( حالت استارت دستی: توسط شاستی SET تایمر فعال شده و پس از سپری شدن زمان خاموشی، زمان روشن بودن دستگاه شروع می شودو پس از اتمام تایم روشن بودن ، دستگاه خاموش و آماده برای دریافت فرمان میشود.II - حالت اتومات: که با رسیدن ولتاژ تایمر، شروع به کار میکند. با تمام شدن زمان تایم اول بلافاصله تایم دوم شروع میشود و پس از تایم دوم تایم اول مجدداً به کار میافتد و به همین ترتیب ادامه پیدا میکند )3-قابلیت تنظیم تعداد اجرا حلقه برنامه تنظیمی4-تحریک شروع حلقه برنامه با استفاده از شاستی روی دستگاه یا ورودی دیجیتال توسط شاستی خارجی5-قابیلیت اتصال شاستی ریست به ورودی دیجیتال6-قابلیت تنظیم زمان روشن و خاموش دستگاه بین 1 ثانیه الی 999 ساعت.خروجی این محصول مجهز به رله 6 امپری میباشد.از جمله کاربرد های این محصول کنترل راک جوجه کشی، کنترل زمان ابیاری،کنترل روشنایی محیط نگهداری حیوانات یا پرورش گیاهان، و هر عملیاتی که نیاز به دو تایم روشن خاموش کاربردی میباشد.
مشاهده کمتر
مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  70x50x50 میلی متر
 • قابلیت ها
  قابلیت تنظیم زمان خاموشی و زمان روشن بودن بصورت جداگانه
 • قابلیت شروع به کار بصورت اتومات و دستی.( حالت استارت دستی: توسط شاستی SET تایمر فعال شده و پس از سپری شدن زمان خاموشی، زمان روشن بودن دستگاه شروع می شودو پس از اتمام تایم روشن بودن ، دستگاه خاموش و آماده برای دریافت فرمان میشود.II - حالت اتومات: که با رسیدن ولتاژ تایمر، شروع به کار میکند. با تمام شدن زمان تایم اول بلافاصله تایم دوم شروع میشود و پس از تایم دوم تایم اول مجدداً به کار میافتد و به همین ترتیب ادامه پیدا میکند )
 • قابلیت تنظیم تعداد اجرا حلقه برنامه تنظیمی
 • تحریک شروع حلقه برنامه با استفاده از شاستی روی دستگاه یا ورودی دیجیتال توسط شاستی خارجی
 • قابیلیت اتصال شاستی ریست به ورودی دیجیتال
 • قابلیت تنظیم زمان روشن و خاموش دستگاه بین 1 ثانیه الی 999 ساعت
 • نوع کاربری
  ماژول
 • اقلام همراه
  یک عدد کابل چهار رشته جهت استفاده از ورودی های دیجیتال

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه