شماره کالا:  20386335

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

2 عدد باتری موتورسیکلت ژل (توضیحات مطالعه شود)

دوعدد باتری 12 ولت 7 آمپر زیر قیمت بازار. کیفیت عالی


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 2 عدد به قیمت 550,000   تومان  

تعداد بازدید : 658
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: mp4121 53مناسب برای موتورسیکلت بیشتر موتورسیکلت ها

 توضیحات کالا

باتری 12 ولت 7 امپر  تکنولوژی ژل با عمر و کیفیت بازدهی بیشتر


"صفحه شیشهای جذب کننده (AGM)"، یک نوع جدا کننده و البته بهترین نوع جدا کننده در باتریهاست که قیمت تمام شده تولید آن نسبت به سایر انواع باتری سیلد اسید، گران تر است. در این نوع باتریها، اکسیژن تولید شده در صفحه مثبت توسط صفحه منفی جذب می شود و به جای تولید هیدروژن، صفحه منفی آب تولید می کند.


باتری های AGM و ژلهای تنظیم شده، مهر و موم و مقاوم در برابر انواع ارتعاشات هستند. این نوع باتریها به دلیل خاصیت ضد نشت الکترولیت در تصادفات، در طراحی موتورسیکلت های پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.


خوب است بدانید باتری های AGM برخلاف باتری های سیلد-اسید که نیاز به شارژ منظم هر شش ماه برای جلوگیری از افزایش سولفات دارند، کمتر مستعد سولفاته شدن هستند و میتوانند در مدت زمان طولانیتری در انبار و بدون نیاز به شارژ، نگهداری شوند. 


باتری 7 آمپر  ژل ، به خوبی در دماهای پایین ایستادگی کرده و درصد دشارژ خودبخودی در حالت انبار کردن باتری ها در آنها کمتر از سایر باتریهای سیلد-اسید می باشد 

اندازه باتری:

ارتفاع : 130 میلیمتر

عرض :  149 میلیمتر

ضخامت : 60 میلیمتر

تاریخ تولید باطری 2020/5 میباشد

لطفا به اندازه باطری در اسلاید بعدی جهت نصب در محل مورد نظر  توجه فرمایید.برگشت کالا بدلیل  اندازه و جا نگرفتن در محل مورد نظر شما قابل قبول نمیباشد. سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه