شماره کالا:  20257251

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • اشتراک گذاری در تلگرام
 • اشتراک گذاری در توییتر

ماده رفع آفتاب سوختگی خودرو

رفع دائم آفتاب سوختگی خودرو | رفع کدری چراغ اتومبیل | ساخت سوئیس | برند گلنس


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 4 عدد به قیمت 190,000   تومان  

تعداد بازدید : 417
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: ganomit 21


 توضیحات کالا


آفتابسوختگی ماشین چیست؟

سالم ،زیبا و براق بودن بدنه خودرو برای تمامی خودرو سواران از مسائل بسیار با اهمیت است. اما به دلایل متعددی این سلامت بدنه و زیبایی آن کمابیش از بین میرود و رنگ بدنه ی خودرو کدر و مات میشود ،یا خطو خش بر روی آن ایجاد می شود. یا به حالت سفیدی شده و اصطلاحا کیلر خودرو دچار آسیب میشود و حالت آفتاب سوخته پیدا میکند.

کیلر لایه محافظ سطح بدنه خودرو است و اگر از بین برود به لایه بعدی یعنی رنگ خودرو میرسد و هرچیزی از عوامل طبیعی و غیر طبیعی میتواند به رنگ و کم کم به لایه های زیرین تر آسیب بزند. پس تا میتوان باید از کیلر محافظت کرد که محافظ بدنه خودروی ما باشد و همیشه بدنه خودروی ما براق و زیبا باشد.

 

دلیل به وجود آمدن آفتاب سوختگی چیست؟

آفتاب، همان گونه که پوست انسان را میسوزاند و رنگ و جنس آن را میتواند تغییر دهد و آسیب های فراوانی به پوست بزند، بر کیلر خودرو نیز بزرگترین عامل مخرب به حساب می آید. مخصوصا خودروهای که بدنه تیره تر دارند به دلیل جذب بیشتر نور خورشید بیشتر در معرض این آسیب هستند.

پس نتیجه این که عامل اصلی آفتاب سوختگی ماشین در معرض نور خورشید قرار گرفتن ماشین در طولانی مدت است.

چکار کنیم ماشینمون آفتاب سوخته نشه؟

 1. خودرو را در پارکینگ یا زیر سایه قرار دهید.
 2. از چادر ماشین استفاده کنید
 3. شستشوی ماشین را فراموش نکنید
 4. از نانوسرامیک های بدنه خودرو استفاده کنید( نانوسرامیک ها بدنه خودروی شما را در برابر اشعه خورشید و انواع عوامل مختلف در بوجود آمدن کدری، ماتی و آفتاب سوختگی خودرو محافظت می کند.)
راه از بین بردن آفتاب سوختگی بدنه خودرو چیست؟

با توجه به اینکه در صورت آفتاب سوخته شدن بدنه یا همان لایه اول بدنه خودرو (کیلر) ،بدنه به صورت پوسته پوسته شده یا شوره مانند در می آید ،برای حفظ کیلر و ایجاد زیبایی مجدد آن می توان از ماده رفع آفتاب سوختگی گلنس استفاده کرد.

ماده رفع آفتابسوختگی خودرو گلنس، این محصول جدید توانسته است تحول چشمگیری را در برگرداندن زیبایی و سلامت خودرو، تا به امروز در دنیا ایجاد کند. این محصول سوئیسی بسیار مناسب جهت از بین بردن کیلرهای سوخته و شوره مانند روی بدنه خودرو می باشد.

 

ویژگی ماده رفع آفتابسوختگی خودرو گلنس
 1. رفع کدری و ماتی بدنه خودرو
 2. رفع پوسته پوسته های شوره مانند رو سطح بدنه
 3. تاثیر دائمی
 4. بدون نیاز به رنگ و پولیش
 5. بسیار مقرون به صرف
 6. استفاده از این ماده نیاز به تخصص ندارد
 7. استفاده از این محصول نیاز به دستگاه خاصی ندارد
 8. به علت سادگی استفاده هرکسی می تواند به راحتی آفتاب سوختگی ماشین خود را برطرف کند.

ماده رفع آفتابسوختگی خودرو گلنس

نکته :

ماده رفع آفتابسوختگی خودرو گلنس تنها برای خودروهای موثر است که کیلر آنها هنوز از بین نرفته است

این ماده برای آفتاب سوختگی های سطحی بسیار موثر است

با توجه به اینکه هنوز ماده ای جهت رفع آفتاب سوختگی وجود ندارد، این ماده میتواند با توجه به جنس کیلر ماشین، درجه آفتاب سوختگی بدنه، کیلر پختگی و جنس رنگ، بین 50 تا 90% آفتاب سوختگی های سطحی را از بین ببرد.

 

روش استفاده :

ناحیه ای را که آفتاب سوزانده و مشخص هست را با چسب کاغذی از بدنه سالم خودرو جدا می کنیم. بعد ماده را روی یک تکه پد زبر یا موکت زبر ریخته و حدود 3تا 10 دقیقه بصورت دورانی و خطی روی ناحیه آفتاب سوخته که پوسته پوسته شده ساب میدهید.

دقت کنید که هر یک دقیقه یک بار با دستمالی خشک ماده را از روی بدنه پاک کنید و اگر سوختگی ها از بین رفته بودند دست از ادامه  سابش بردارید .

دقت کنید که ساب دادن زیاد بعد از از بین رفتن سوختگی کیلر موجب آسیب به رنگ بدنه میشود. پس ب حد کافی ساب دهید و بس. روی بدنه اصلا ساب ندین که به رنگ اسیب می رسه.

 

فروشگاه گانومیت برای اولین بار به عنوان تنها نمایندگی رسمی ماده رفع آفتابسوختگی خودرو گلنس در ایران ،در خدمت شماست.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه