شماره کالا:  20229767

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

مودم ایرانسل مدل TF-i60 H1

مودم سیمکارتی /TDLTE/3G/4G


وضعیت کالا:  نو

  قیمت: 38,000,000   تومان  

تعداد بازدید : 1022
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: modemiran 60نوع کالا قابل حمل
شرکت سازنده هواوی - Huawei
پورت پورت RJ-45 LAN
قابلیت پشتیبانی از SMS بله

 توضیحات کالا

مودم «TF-i60 H1» محصولی از برند «ایرانسل» (Irancell) است. ایرانسل در جایگاه یک شرکت مخابراتی و به نمایندگی برند «هوآوی» (Huawei) این مودم را در ایران عرضه کرده است. مودم TF-i60 H1 میتواند از شبکههای نسل 4 و 4.5 تلفن همراه پشتیبانی کند و میتوان از سیمکارتهای معمولی (FD) و TD-LTE در آن بهره گرفت. یک پورت WAN در این مودم وجود دارد که امکان دریافت اینترنت از دستگاههای دیگر و به اشتراکگذاری آن از طریق شبکهی بیسیم TF-i60 H1 را امکانپذیر میکند. پشتیبانی همزمان از 4 عدد SSID از قابلیتهای بسیار خوب این دستگاه است. کاربر مودم TF-i60 H1 میتواند بنابر نیاز خود تا 4 شبکهی بیسیم مستقل را ایجاد کند و هر شبکه را در اختیار گروه خاصی از کاربران قرار دهد. تا 32 کاربر میتوانند به صورت همزمان به وایفای ایجادشده توسط مودم TF-i60 H1 وصل شوند؛ به این معنی که میتوان برای مصارف اداری و تجاری در شرکتهای کوچک تا متوسط هم از TF-i60 H1 استفاده کرد. همراه با مودم، یک پکیج سیمکارت دوقلو ارائه میشود که درون آن، 2 عدد سیمکارت هدیه وجود دارد. یکی از این سیمکارتها برای استفاده از اینترنت ثابت (TD-LTE) است و دیگری برای استفاده از دیتای همراه (FD). کاربر میتواند به تشخیص خود و در مکانهایی که اینترنت ثابت از دسترس خارج میشود، با عوضکردن سیمکارت از اینترنت همراه استفاده کند.

>> لطفاً به این نکته توجه کنید که مبلغ پرداختی در خرید فقط هزینه مودم  و سیمکارت است و برای فعالسازی و ثبتنام مودم باید هزینه بسته در زمان ثبت نام در مراکز مجاز ایرانسل پرداخت شود.<<


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
h...6
22:59 1400/07/07
سلام دو سیم کارت روش هست؟
و خام میفروشین دیگه؟

m...n
14:25 1400/07/11
سلام
بله


کالاهای مشابه