کد تخفیف:  
زمان فروش این کالا به پایان رسیده است.
کالاهای مشابه

شماره کالا:  19697146

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

سبد هچر دستگاه جوجه کشی همراه با درب قفلی

سبد هچر مخصوص دستگاه جوجه کشی در زمان هچ برای هچ شدن جوجه ها استفاده می شود که متناسب با سایز شانه ه


وضعیت کالا:  نوفروشنده این کالا


نام کاربری: u87os189 13


 توضیحات کالا

سبد هچر مخصوص دستگاه جوجه کشی در زمان هچ برای هچ شدن جوجه ها استفاده می شود که متناسب با سایز شانه های تخصصی سبد کوچک (30*30) و یا سبد بزرگ (30*60) است. البته ابعاد دقیق بیرونی آن 305 میلیمتر عرض و 325 میلیمتر طول و 75 میلیمتر ارتفاع (سبد کوچک) و 305 میلیمتر عرض و 615 میلیمتر طول و 70 میلیمتر ارتفاع (سبد بزرگ) است. سبد هچر تولیدی شرکت بلدرچین دماوند از مواد درجه یک p.p و به رنگ زرد تولید می شود. این سبدها بعلت استفاده از مواد درجه یک دارای طول عمر بالا بوده و نشکن و مقاوم هستند. رنگ زرد آن بعلت این است که، کسی که جوجه کشی می کند به آلودگی و کثیفی که در اثر هچ پرنده در آن ایجاد می شود زودتر پی ببرد و سریعتر آلودگی آن را پاک کند.

طراحی سبد های هچر شرکت جوجه کشی قریشی  به نحوی است که هوا به راحتی از میان شیارهای آن حرکت کند که این مساله در راندمان جوجه کشی در زمان هچ مهم است. زیرا در زمان هچ، تخم پرنده ها برای هچ شدن نیاز به اکسیژن کافی دارند که اگر سبد هچر خوب طراحی نشده باشد باعث می شود راندمان پایین بیاید.

نکته آنکه بعضی مواقع دیده شده که کف سبد را برای آنکه کثیف نشود روزنامه یا پارچه می گذارند که باعث می شود راندمان جوجه کشی پایین بیاید.

سبد هچر بعد از آنکه تخم های نطفه دار در شانه تخصصی خودشان در دستگاه جوجه کشی چرخش داشته اند مورد استفاده قرار می گیرد و تخم ها از سبد ویژه هر پرنده به داخل این سبد منتقل می شود تا هچ شوند. سبدها دارای درب بوده و شما باید در زمان هچ درب آن را ببندید تا زمان هچ شدن جوجه از داخل سبد بیرون نپرد و جوجه از بین نرود.

سبد هچر برای همه تخم پرندگان از تخم مرغ، غاز، بلدرچین، کبک، اردک، بوقلمون و همه تخم های زینتی دیگر نیز قابل استفاده است البته تخم شتر مرغ را در این سبد به راحتی نمی توان هچ کرد و نیاز به سبدی با ارتفاع بیشتر است.سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه