شماره کالا:  18954170

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

بخاری نفتی ژاپنی NEC 3500بسیارپرقدرت

برندژاپنی مطرح بسیار کمیاب سالم تمییز مناسب برای فضای 30تا40 متر مدل97 بدون ترانس


وضعیت کالا:  دست دوم

خرید   عدد از 2 عدد به قیمت 2,000,000   تومان  

تعداد بازدید : 388
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: samsmb6232 426


 توضیحات کالا

یکی از فوق العاده ترین بخاریهای گازی با توان بالا وساخت منحصر به فردبخاری 3500 بسیار تمییز وداغ مناسب برای فضاهای 35 تا 40 متری.رنگ سفید این بخاری موجوداست.این بخاری در نوع خود بینظیر بوده بسیار پرتوان درحدبالاتر گرماتولید میکند.ارسال شبیه عکس فوق میباشد. لذاتفاوتهایی در رنگ بوده ممکن است شکستگی یا رنگ پریدگی در بعضی قسمتها باشد.اماازلحاظ سلامت دستگاه چک شده میباشد..بنابراین مرجوعی ممکن نیست!

مهم:قبل از ارسال فیلم صحت کالا به نام خود خریدار گرفته میشه که بعد هیچ شکایتی مورد قبول نیست به علت حساسیت بالای سنسورهای بخاری های نفتی و عدم رعایت ارسال مرسوله توسط پست یا تیپاکس ممکنه برای روشن شدن مجدد نیاز به بررسی توسط تعمیرکار داشته باشه)

ارسال با تیپاکس!


هر سوالی قبل از خرید داشتید بفرمایید  با کمال میل پاسخگو هستم / چون بعد از خرید و ارسال بدلیل حساس بودن کالا هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست و برگشت کالا نداریم /پست یا تیپاکس در مورد کالای شکستنی جوابگو نیستند!
در صورتی که شهر شما تیپاکس نداشته باشه باباربری براش می فرستم هزینه پسکرایه میشه (حدود15روزطول میکشه برسه)خودش باید بره ازباربری هزینه رو بده دریافت کنه.هرگونه اتفاق در حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل میباشد!


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه