شماره کالا:  17803449

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر

تسبیح مروارید اصل پرورشی

📿بسیار زیبا خوشرنگ و درخشان با تراش طبیعی طول تسبیح 25سانت 65گرم


وضعیت کالا:  نو

خرید   عدد از 3 عدد به قیمت 500,000   تومان  

تعداد بازدید : 417
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: samsmb6232 426تعداد دانه 33
قدمت 1356-1393 هجری شمسی
جنس دانه سنگ طبیعی
رنگ شیری

 توضیحات کالا

تسبیح سنگ مروارید؛ترکیب طبیعی سنگ مروارید منظره بسیار دیدنی را برای استفاده بوجود آورده است  بسیار زیباوجذاب.قیمت تعیین شده فقط برای خود سنگ هست.ممکن است پشت وروی سنگ یکی نباشد یاتصاویر تیره تر یا روشنتر یا بزرگتر یاکوچکتربه نظربرسدیافرورفتگی یا شکستگی یالب پریدگی یا خط برش در سنگ وجودداشته باشد


اندازه ها تقریبی است.ارسال شبیه عکس فوق است.(شیخک،عدسی؛فلزی یاازجنس عقیق)

مروارید

صدف به منظور محافظت از خود با ماده ای بی نظیر به نام "صدف مروارید" یا "مادر مروارید"،پوستی سخت در اطراف خود می سازد.

گاهی به طور تصادف مقداری شن وارد این پوسته شده که باعث تحریک کردن صدف می شود بنابراین صدف به منظور رفع این تحریک ،شن را با لایه هایی از مواد پوسته می پوشاند تا شن نتواند به بدنش آسیبی وارد کند.

ماده اصلی تشکیل دهنده این لایه ها کربنات کلسیم است و بدین ترتیب شکل گیری مروارید داخل صدف کامل می گردد.

درجه سختی مروارید پایین است اما خرد کردن آن مشکل بوده و این به دلیل ساختار توده ای آن است. مرغوب ترین نوع مروارید در دنیا ، از خلیج همیشه فارس بدست می آید و درطیف رنگی صورتی ، سفید شیری ، کرم ، طلایی ، سبز ، آبی و سیاه موجود است. علاوه بر مروارید طبیعی که بسیار گران قیمت است نوع دیگری از آن موجود است که فرآیند تولید آن توسط انسان صورت می گیرد که به "مروارید پرورشی " شهرت دارد.

خواص و فواید روحی مروارید :
مروارید باعث دفع نیروهای منفی و جذب انرژی های مثبت است. شادی آور بوده ، لطافت قلب را افزایش می دهد و غم و اندوه را دور می کند. مروارید سبب خوش شانسی ،تقویت عشق و تنظیم عادات نادرست در زمینه خوردن و خوابیدن است و همچنین مروارید سبب الهام بخشی و تقویت قوه ابتکار است.
خواص و فواید جسمی مروارید :
مروارید در درمان بیماری هایی همچون جنون ،اسهال ،دیابت ،زخم معده ،یرقان ،دل درد اسم ،سرماخوردگی و رماتیسم مفید است. همچنین برای درمان بیماری های ذهنی ، چشمی و پوستی ،اختلالات دستگاه گوارش  و شب ادراری کودکان کاربرد دارد. علاوه بر این ها مروارید برای مشکلاتی از قبیل بوی بد دهان، نفخ و تهوع مفید می باشد.
بعضی بر این عقیده اند که اگر همیشه سنگی از مروارید با خود داشته باشیم از ما دربرابر نگون بختی ،حمایت می کند.
نگهداری و شارژ مروارید :
مرواریدها شدت ارتعاشات افراد حامل را دریافت و با نیروی خود آنها را خنثی می کنند. بهتر است این سنگ ها را در نمک خالص دریا، یک بار در ماه حمام کنید؛ و هرگز آن ها را در صندوقچه های تاریک و در بسته قرار ندهید، زیرا درخشش و زیبایی شان را از دست می دهند (سنگ درمانی، شوفل برگر، ج1، ص131).
خشکی و رطوبت هر دو برای مروارید مضر بوده و همچنین گرمای بیش از حد باعث تبخیر آب موجود در آن شده که باعث کوتاه شدن عمر آن می شود. از برخورد مروارید با موادی همچون اسپری ،عطر ،مواد آرایشی و مواد شیمیایی جلوگیری کنید که باعث از بین رفتن جلای آن و همچنین پوسته پوسته شدن و ترک خوردگی آن می شود. 

منبع : Charms of Light   و  Shimmer Lings  و    Jewellery Art

 سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه