کد تخفیف:  

شماره کالا:  20367225

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران


رفتن به مسافرت

فروشنده این کالا تا تاریخ 1400/05/05 امکان ارسال کالا را ندارد.
شما می توانید کالا را خریداری نمایید و فروشنده پس از تاریخ فوق کالا را برای شما ارسال خواهد کرد.

کتاب از زندگی - ش 72

نویسنده . محمدرضا صادقی . نایاب و قدیمی . توضیحات خوانده شود


وضعیت کالا:  دست دوم

  قیمت: 48,800  39,040  تومان  

تعداد بازدید : 2
گزارش تخلف


فروشنده این کالا


نام کاربری: rcrco 2650


 توضیحات کالا

توضیح کالا :

بخاطر تعداد زیاد کتاب تعداد صفحه و اندازه و غیره ذکر نمیشود اگر سوال دارید بپرسید و در صورت مطابقت با عکس و توضیحات اصلا مرجوعی نداریم .

بعضی از کتابها قدمت بیش از سی الی چهل سال دارند و ممکن است سوالی در ذهنتان بوجود اورد . در اینصورت سوال نمایید .

دقت بفرمایید کتابهای قدیمی عموما ممکن است کهنه ، کمی اوراق برنگ افتاب خورده و خشکی صفحات و کمی مخدوش ، مهر دار ، کمی پاره ، شیرازه از هم باز شده ، چسب خورده و نوشته دستی داخل ان و .. ... باشند که این طبیعی می باشد ولی به شرط کامل بودن فروخته میشود . اما اگر کتابی ناقص بدست شما رسید با پوزش پیشاپیش با کمال میل و به هزینه ی خودم کالا را پس گرفته و مبلغ پرداختی شما برگشت داده خواهد شد . همینطور در نظر داشته باشید برخی سال چاپ ندارند اما بطور احتمال میشود دهه چاپ آنرا تشخیص داد . لطفا اطلاعات مربوط به هر کالا را دقیق بخوانید چنانچه موردی برایتان مبهم بود حتما قبل از خرید سوال بفرمایید فقط در صورت ناقص بودن کالا برگشت آنرا میپذیریم . گاهی تصاویری که از کالا میبینید با رنگ اصل کالا متفاوت باشد ( این بخاط نوع دوربین و یا اسکنر و .. میباشد )/ سپاس

                                                                                        👹😂🚻�������  نکات قابل توجه  �������🚻😂👹

کالاها چون قدیمی و انباری بوده لاحرم کثیف و خاکی میباشد افراد حساس بدانند اعتراض در این زمینه فابل قبول نیست .

عکس ها متعلق به همین کالا و در حالت نزدیک و دور گرفته شده که بزرگنمایی نشده باشد و ملاک خرید شما و فروش ما فقط کالای مطابق عکس و توضیحات میباشد .

خریداران محترم کالاهای کوچک را با کالاهای دیگر و یا چند خرید همزمان انجام دهید که هزینه پستی ان صفر شود تا فقط وجه کالا را داده باشید .
عزیزان توچه کنند کسانی که در مزایده برنده شوند و وجه را نپردازند چون علاوه بر هزینه اینترنت باعث اتلاف وقت دیگر عزیزان شدند بار اول تذکر کتبی و برای بار دوم در لیست سیاه قرار میگیرند .
ضمنا هزینه پستی فقط وجه اداره پست نیست : هزینه ارسال تا اداره پست یا باربری + هزینه کارتن و بسته بندی + هزینه پست
نکته مهم : کلیه مزایدات بر پایه 2 و 3 و 4 و 5 هزار تومان که با یک پیشنهاد پایان یابد به هیچ عنوان مشمول استرداد مازاد هزینه پستی نمیباشد مگر چند کالا با هم پرداخت شود که سایت ایسام طبق ضوابط هزینه را کاهش میدهند .

توضیحات عمومی :

لطفا قبل از نهایی کردن خرید خود هر سوالی دارید بپرسید و ملاک خرید و فروش عکس و توضیحات و پاسخ سوالات شماست .
در صورتیکه کالا با عکس و توضیحات و یا پاسخ سوالات شما مغایرت داشته باشد مکاتبه نمایید تا بدون هیچ عذری و با هزینه پستی خودم کالا را پس میگیرم .
چون کالا را با هزینه خودم پس میگیرم صد در صد تست شده و سالم ارسال میشود در این صورت حق ثبت نظر منفی از شما سلب میشود .
در صورت خرید چند کالا و در خواست ارسال همزمان مازاد هزینه پستی برگشت داده میشود ،
 ، ،

بعد از دریافت کالا در صورتی که از نظر شما مشکل داشت لطفا قبل از تائید از طریق پیام به اینجانب اطلاع دهید در صورت ارائه دلایل منطقی کالا پس گرفته می شود . هدف رضایت شماست ،.

                ،  ،  ،  ،  ،        ،  ،   توجه ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، توجه

طبق جدول تعین شده خرید بالای 30 مورد یا 300 عدد کالا 3 درصد و خرید بالای 50 مورد یا 500 عدد کالا 5 درصد و خرید بالای 100 مورد یا 1000 عدد کالا 10 درصد تخفیف در مدت یک سال از معادل کل مبلغ خریدتان به صورت تخفیف میتوانید کالای خرید فوری ( قیمت معقول و منطقی ) مندرج در فروشگاه را خرید نمایید . در صورت رسیدن به یکی از موارد فوق تخفیف یکسال بعد از اولین خرید قابل استفاده میباشد و در صورت درخواست خریدار مبلغ تخفیف هر خرید در خرید بعدی از طریق پیام به اطلاع خریدار میرسد . مثال : 31 مورد خرید یا 301 کالا = 3 درصد تخفیف . 31 مورد خرید یا 301 کالا + 31 مورد خرید یا 301 کالا = 6 درصد تخفیف . 31 مورد خرید یا 301 کالا + 51 مورد خرید یا 501 کالا = 8 درصد تخفیف . 51 مورد خرید یا 501 کالا + 51 مورد خرید یا 501 کالا = 10 درصد تخفیف . حداقل تخفیف 3 و حداکثر 10 درصد میباشد . کمتر از سی مورد تخفیف ندارد . به هر مورد که زودتر  برسید تخفیف محاسبه میشود .
هر سوالی دارید پاسخگو هستم کمتر از پانزده ساعت .


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه