شماره کالا:  13327429
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر گل کلم سفید اسنوبال

3 بسته بذر گل کلم سفید اسنوبال تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 50 عدد بذر می باشد)


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 10 عدد به قیمت 7,500   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: glassgarden 3


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

بذر گل کلم سفید اسنوبال( گوله برف) آمریکایی Cauliflower – Brassica oleraceae botrytis


3 بسته بذر گل کلم سفید تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 50 عدد بذر می باشد)  ارسال با پست سفارشی (جهت کمتر شدن هزینه ارسال)


 

 

گل کلم سفید با نام علمی Brassica oleraceae  botrytis از خانواده سبزیجات بوده که بیشتر گل آن مصرف و ساقه و برگ های آن دور ریخته می شود، این گیاه به وسیله بذر تکثیر می شود،

گل کلم بومی اروپا یا به عقیده برخی بومی سواحل مدیترانه می باشد.

 

 

گل کلم سفید اسنوبال دارای گلهایی کاملاً سفید و با تراکم بالا و سنگین بوده، اندازه ی هد آن معمولاً بین 17 تا 18 سانتی متر می باشد، این رقم از گل کلم با آب و هوای گرم و مرطوب سازگاری خوبی دارد. رقمی متوسط رس یا زودرس بوده و بعد از گذشت 65 تا 70 روز از زمان انتقال نشاء به زمین کلم ها قابل برداشت می باشد.

 

 

برای کاشت خانگی در اوایل بهار و بعد از رفع سرمای بهاره اقدام به کاشت نموده و تا اواسط شهریور فرصت برای کاشت باقی است ولی توصیه می شود در فصل بهار اقدام به کاشت نمایید، البته در مناطقی که زمستان زود هنگام دارند زمان کاشت اوایل تابستان و مناطقی که زمستان دیرهنگامی دارند اوایل پاییز زمان مناسبی برای کاشت می باشد.

 

 

گل کلم دارای چربی و کربوهیدرات کمی است و پر فیبر و دارای ویتامین ب 9، آب، و ویتامین C است. گل کلم حاوی چند فیتوکمیکال است که برای سلامتی آدم سودمند است. سولفورافان ترکیبی است که از بدن در مقابل سرطان محافظت می‌کند


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه