شماره کالا:  13325659
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر کلم پیچ قرمز آکرا

2 بسته بذر کلم پیچ قرمز اکرا تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 1 گرم بذر می باشد)


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 10 عدد به قیمت 7,000   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: glassgarden 0


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

بذر کلم پیچ قرمز آکرا آمریکایی


2 بسته بذر کلم پیچ قرمز اکرا  تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 1 گرم  بذر می باشد)  ارسال با پست سفارشی (جهت کمتر شدن هزینه ارسال)


کلم قرمز یا بنفش نیز همانند کلم سبز برگ هایش مصرف می شود، برگ های این کلم قرمز تیره یا ارغوانی است، رنگ گیاه بسته به PH خاک که ناشی از رنگدانه‌ای است که به گروه آنتوسیانین‌ها تعلق دارد تغییر می‌کند، در خاک‌های اسیدی برگ‌ها بیشتر مایل به قرمز، و در خاک‌های خنثی بیشتر ارغوانی می‌شوند.


 

عصاره کلم قرمز حاوی آنتوسیانین است و می‌تواند به عنوان شناساگر پی‌اچ مورد استفاده قرار گیرد. در اسیدها (pH <7) رنگ آن قرمز، صورتی یا متمایل به قرمز است، و ازآبی تا سبز و زرد در محلول‌های قلیایی pH> 7 تغییر می‌کند.


 

کلم پیچ برگ با نام علمی  Brassica oleracea var. capitata تقریباً کلمی زمستانه است و مقاومت خوبی نسبت به سرما دارد که در سال 1924 به طرور رسمی معرفی شد و مورد توجه قرار گرفت، این کلم علاوه بر کاشت در فصل بهار مناسب برای کاشت پاییزه نیز می باشد، به طور کلی کاشت پاییزه یا زمستانه به معنای کاشت بذر در سرمای زمستان نیست بلکه قابل برداشت در زمستان است، به این معنا که بذرها را قبل از پاییز و قبل از اواخر تابستان با توجه به دمای کاشت محیط شما کشت نمایید به طوری که دوره ی بلوغ و برداشت آن در فصل سرما باشد.

 

 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه