شماره کالا:  13323839
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر سبزی – پیازچه قرمز

3 بسته بذر پیازچه قرمز تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 2 گرم بذر می باشد )


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 8 عدد به قیمت 7,500   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: glassgarden 3


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

بذر سبزی – پیازچه قرمز (تره پیاز)


2 بسته بذر پیازچه قرمز تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 2 گرم بذر می باشد  )


  ارسال با پست سفارشی (جهت کمتر شدن هزینه ارسال)


 

 

بذر سبزی – پیازچه قرمز پیازچه یا پیاز بهاره (به انگلیسی: Scallion) نوعی تره‌پیاز از سرده والک است که پس از بلوغ دارای سر گلوله‌وار می‌گردد. پیازچه قابلیت استفاده‌ی خام به عنوان سبزی یا یکی از اجزای سالاد را دارد که بیشتر در آمریکای شمالی می‌باشد، اما در آسیای شرقی بیشتر به صورت پخته یا سرخ شده مصرف می‌گردد.


 

پیازچه گیاهی یکساله است و از خانواده پیاز بوده ولی برعکس پیاز تولید غده نمی کند و روی هم قرار گرفتن قاعده برگ‌ها باعث تورم انتهای گیاه شده، انتهای این پیازچه به رنگ قرمز می باشد.


 

برگ های پیازچه قرمز معمولاً تا ارتفاع 20 تا 35 سانتی متر رشد می کنند، پیازچه نیاز به آفتاب کامل و محیطی پرنور برای رشد دارد.

 

اگر قصد دارید سبزی هاتون رو پشت پنجره و تو گلدانهای زیبا پرورش بدید بهتره از خاک آماده و تمیز استفاده کنید تا فضای آپارتمان از حشره و موجودات دیگر پر نشه. بهترین خاک برای کاشت سبزی کمپوست های آماده است .

 

برای اینکه سبزی های شما همیشه سبز و شاداب و از بیماری و آفات به دور باشند میتوانید از کود NPK همانند 20-20-20 استفاده کنید . این کود رو میتونید از همین سایت و در قسمت کود و سم تهیه کنید.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه