شماره کالا:  13292766
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
ارسال بصورت پس کرایه به تمام نقاط ایران

پایه گردون مناسب گیره رومیزی آلمانی

پایه گردون فولادی گردون چرخش عرضی


وضعیت کالا:  کالای استفاده شده (دست دوم)

  قیمت: 390,000   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: bortez 479


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

به جهت قدمتش رنگ رفتگی داره ولی اطلاع دارم همون قدیم یک مدت کوتاهی برای کارهای ظریف استفاده شد و کنار گذاشته شد و از نظر فنی مشکلی مثل جوش و ترگ و...نداره.

میز گردونی که مشاهده میکنید بسیار جالب و کاربردی بینظیر و کمیاب در ایرانه و احتمالا تولید اتریش یا آلمان باشه.بسته به استفادتون میتونین به دیواره(ستون) یا روی میز ببندینش و گیره رو روش سوار کنید.اگر قفلشو آزاد کنید و زیاد بچرخونین به صورت 180 درجه چرخش خواهد داشت.با چرخوندن میله پشتش جلو عقب هم میشه چون داخلش پیچ و رزوه داره.و برای کارهایی که با چند وجه قطعه نیازه کار کنید بدون اینکه قطعه کار رو مجدد باز کنید بسیار مناسبه و همچنین برای مونتاژ و تولید دستگاهای مختلف.

عکسی که با گیره قرار داده شده به جهت آشنایی بیننده هست از شکل قرار گیری گیره روی پایه.مورد فروش فقط پایه هست و گیره ارسال نمیشه.


ارسال با تیپاکس و پسکرایه انجام میشه.هزینش توی جیب بنده نمیره،و موقع تحویل میپردازین.اگر شهرستان باشید چون سنگینه ممکنه خیلی زیاد بگیرند.ابتدا از اینکه تیپاکس در شهر شما شعبه داره مطمئن بشید.


وزن کالا حدودی ثبت شده.

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه