شماره کالا:  13282570
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر گل اطلسی Petunia Celebrity Pink Morn

بسته 30 عددی بذر گل اطلسی Petunia Celebrity Pink Morn


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 9 عدد به قیمت 6,000   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: u39ws100 0


گزارش تخلف


نوع بذر بذر گیاهان زینتی

 مشخصات بیشتر کالا

بسته 30 عددی بذر گل اطلسی

Petunia Celebrity Pink Morn

گل های اطلسی یا پتونیا (به انگلیسی : Petunia) یکی از زیباترین گل های باغچه ای و فضای باز می باشند که در گلدان هم قابل رشد هستند. با رنگ های زیبا و گوناگون که زیبایی خاصی به خانه و باغچه شما دهند.

طریق کاشت بذر:

بذرها را در محل پرنور باید کشت شود(روزانه حداقل 6 ساعت نور دریافت کنند)،

بذرها را در بسترهای دارای تهویه (متخلخل، و دارای بافت نرم و نفوذپذیر) پاکیزه، عاری از قارچها و آلودگیهای دیگر، به صورتی که همیشه مرطوب باشد کاشت بفرمایید. روی بذرها را نپوشانید (چون اغلب بذرها برای جوانه زنی به نور نیاز دارند). بوسیله سیستم مه‌پاش آبیاری انجام دهید زیرا  آب اضافی از بستر باید خارج شود و گلدان غرق آب نباشد.  میتوان روی گلدان را با پوشش شیشه‌ای یا نایلونی پوشاند تا رطوبت حفظ شود. گلدان باید در محلی دور از نور مستقیم ولی با روشنایی کافی قرار داده شود. دمای بستر 20 تا 25 درجه برای جوانه زنی ایده‌آل است. در شرایط خوب جوانه‌ها در کمتراز یک هفته ظاهر میشوند.

وقتی جوانه‌ها ظاهر شدند پوشش نایلونی را بردارید، در طول جوانه‌زنی تنشهای محیطی به گیاهچه صدمه زیادی میزند و نباید اجازه بدهید محیط گرم و سرد شود یا بی آب بماند. پس از جوانه‌زنی گیاه را به محل پرنورتری منتقل نمایید. وقتی گیاه چهار برگه و بیشتر شد میتوانید از کودهای کامل بالانس شده مانند 18+18+18 استفاده فرمایید.


بوته‌ها 20-30 سانتی متر ارتفاع و 20-30 سانتی متر پهنا پیدا میکنند. به دلیل حساسیت اطلسی به بیماریهای قارچی بوته‌میری بهتر است شبها پای گیاه آب نیایستد و آبیاری صبحها انجام شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه کودیاری با کودهای کامل ماهانه یا دو هفته یکبار توصیه میشود. برای جوانسازی بوته‌ها سربرداری گاه به گاه توصیه میشود.


حداقل زمان لازم برای انتقال نشاءها به محل اصلی از لحظه کاشت بذر معمولا 6 هفته است.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه