کالاهای مشابه
شماره کالا:  13271105
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

بذر پریوش الوان Pacifica Hybrid Mix Vinca

بسته 50 عددی بذر پریوش الوان Pacifica Hybrid Mix Vinca


وضعیت کالا:  نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت 8,000 تومان در تاریخ 1397/09/25 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.
فروشنده این کالا


نام کاربری: u39ws100 0


گزارش تخلف


نوع بذر بذر گیاهان زینتی

 مشخصات بیشتر کالا

بسته 50 عددی بذر پریوش الوان Pacifica Hybrid Mix Vinca

پریوش از آن دسته گیاهانی است که برای پرورش بسیار مناسب می‌باشد. زیرا گیاهی همیشه سبز است و همچنین نسبت به گرما و کم آبی بسیار مقاوم می‌باشد.

گل پریوش از گلهای محبوب مناطق گرمسیری است. طاقت بالا به نور شدید و گرما باعث شده این گیاه برای تابستان در مناطق گرمتر ایران مناسبت خوبی داشته باشد. از طرف دیگر پریوش گیاه گلدانی و خانگی خوبی نیز هست. پشت پنجره‌های نورگیر خوب رشد میکند و اغلب مواقع گل خواهد داشت. رنگهای متنوعی دارند و ساقه‌ها میتواند حالت آویزان داشته باشد و گیاه به صورت آویز البته در سطح گلدان رشد بکند.


گلدهی :مدت گلدهی آن در باغچه به نسبت طولانی بوده و از اواسط اردیبهشت تا شروع سرما گل می دهد.

خاک: مناسب ترین خاک برای کاشت و نگهداری گل پریوش خاک لومی است. همچنین مخلوطی از خاک حاصلخیز باغچه، خاکبرگ پوسیده، ماسه و کود دامی پوسیده برای این گیاه مناسب است.

آبیاری: این گیاه به آبیاری منظم و متوسط نیاز دارد و بهترین زمان برای آب دادن به گیاه زمانی است که سطح خاک در فاصله بین دو آبیاری خشک شود. توجه داشته باشید، گل پریوش به آبیاری زیاد حساس است و این کار باعث کاهش گلدهی می‌شود.

دما: گل پریوش محدوده دمایی بین 10 تا 35 درجه سانتی‌گراد را به خوب تحمل میکند. بهترین دما برای کاشت و نگهداری گل پریوش، دمای 21 تا 25 درجه سانتی‌‌گراد است.

نور: پریوش جزو گیاهان آفتاب دوست است و روزانه به حداقل 6 ساعت نور مستقیم خورشید نیاز دارد.

نحوه کاشت و  تکثیر گل پریوش:
تکثیر گیاه پریوش از طریق کاشت بذر، نشاء‌کاری و قلمه زدن صورت می‌گیرد. بهترین روش ازدیاد این گیاه کاشت بذر است.

ابتدا بذر گیاه را در سینی یا گلدان کوچکی حاوی کوکوپیت و پیت ماس و در لایه سطحی خاک در عمق 6 میلیمتری بکارید.
در طول زمان جوانه‌زنی گیاه به آب فراوان نیاز دارد. پس دقت کنید سطح خاک همواره مرطوب باشد. همچنین گلدان را در محل گرم با دمای 24 تا 25 درجه سانتیگراد و در برابر نور غیر مستقیم خورشید قرار دهید.

برای افزایش سرعت جوانه‌زنی پیشنهاد می‌کنیم روی سینی نشاء یا گلدان را با پلاستیک شفاف بپوشانید و چند سوراخ برای تهویه هوا ایجاد کنید تا شرایط گلخانه‌ای برای گیاه فراهم شود.در شرایط مناسب 3 تا 5 روز طول می‌کشد تا جوانه‌های گیاه ظاهر شود.
بعداز اینکه جوانه‌های گیاه مورد نظر به حدود 5 تا 8 سانتیمتر رسیدند، آنها را از خزانه درآورده و به گلدان اصلی یا فضای باز انتقال دهید.در شرایط ایده‌آل و نور کافی 12-14 هفته زمان برای گلدهی لازم است.این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

سوال از فروشنده این کالا


کالاهای مشابه