شماره کالا:  13258020
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر فلفل زینتی هفت رنگ(20 عددی)

بسته بندی 20عددی


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

  قیمت: 4,600   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: BeautyLife 306


گزارش تخلف


نوع بذر بذر گیاهان زینتی

 مشخصات بیشتر کالاتمامی بذرهای طبیعت بخشنده" با افتخار تولید داخلی"  و معتبر و غیرقاچاق و "بذر خود گیاه معرفی شده با درصد جوانه زنی بالا" می باشد.

طبیعت بخشنده با سابقه چندساله و کارنامه معتبر تحت مدیریت کارشناس ارشد بیماری شناسی گیاهی، به نفع کودکان نیازمند سانحه سوختگی، خدمت میکند.

دستورالعمل کلی کشت بذور

چنانچه بذر نیاز سرمایی نداشته باشد، بعد از 24 ساعت خیساندن ، بذرها را در بستر کشت استریل و مرطوب (معمولا: خاک باغچه+کوکوپیت+ورمیکمپوست) (یا خاک جوانه زنی و گلدان آماده در گلفروشیها)به اندازه 2برابر قطر بذر کاشته و روی بستر کشت را جهت حفظ رطوبت با کیسه پلاستیکی شفاف بپوشانید.طول مدت روشنایی و شدت نور را در ماههای نیمه دوم سال با نور مصنوعی تامین فرمایید.دمای محیط را مطابق دمای جوانه زنی گیاه(بین21-27درجه سیلسیوس)تنظیم نمایید.بعد از جوانه زنی پوشش نایلونی را برداشته و رطوبت خاک را با توجه به نیاز آبی گیاه تامین فرمایید.

درصورت داشتن نیاز سرمایی جهت جوانه زنی، بذور را در حوله مرطوب در محفظه بسته در دمای 0 درجه سیلسیوس به مدت نیاز سرمایی بذر قرار داده و سپس اقدام به کاشت فرمایید.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه