شماره کالا:  13253626
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

بذر خربزه کاناری

2 بسته بذر خربزه کاناری تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 30 عدد بذر می باشد)


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 10 عدد به قیمت 5,000   تومان  
فروشنده این کالا


نام کاربری: glassgarden 5


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

بذر خربزه کاناری (جون کاناری) پوست زرد – خربزه قناری


2 بسته بذر خربزه کاناری  تقدیم خریدار خواهد شد ( هر بسته حاوی 30 عدد بذر می باشد)ارسال با پست سفارشی (جهت کمتر شدن هزینه ارسال)


 

خربزه گیاهی از خانواده کدوییان با میوه ای آبدار و شیرین می باشد، گیاهی رونده و از گروه صیفی جات بوده و دارای مقدار زیادی ویتامین آ و ث و سلولز است.


 

طالبی و گرمک زیر مجموعه خربزه محسوب می شوند، خربزه دارای گونه های مختلفی است، یکی از این ارقام خربزه کاناری می باشد که با پوست زرد قناری (طلایی) رنگ شناخته می شود، میوه های خربزه کاناری درشت و بوته های آن پربار بوده و فرم بیضی و پوست صاف دارد، وزن هر میوه به طور متوسط بین 1٫5 تا 2٫5 کیلو گرم است، این خربزه دارای گوشتی سفید رنگ (یا کرم، عاج رنگ) و آبدار است.

 

خربزه کاناری یا خربزه قناری که به دلیل رنگ زرد قناری آن نام گرفته است و ربطی به جزایر قناری ندارد، اغلب با نام جون کاناری (Juan Canaria) شناخته می شود، شیرین تر از خربزه عسل بوده و بافت داخلی آن همانند گلابی ولی نرم تر از آن است.

 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه