شماره کالا:  13232947
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس

روغن سیلیکونی تردمیل

روغن سیلیکونی روان کننده تسمه تردمیل در حجم 450 سی سی


وضعیت کالا:  نو (آکبند)

خرید   عدد از 66 عدد به قیمت 70,000   تومان  
توجه!
این کالا توسط فروشنده به صورت اختصاصی برای u38kt926 ثبت شده است. در صورتی که شما u38kt926 هستید برای ورود به حساب کاربری اینجا کلیک کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: frrmq.9358 70


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

ضرورت استفاده از روغن تردمیل:

همان طور که اطلاع دارید استفاده از روغن مخصوص سیلیکونی برای روغن کاری سطح زیرین تسمه تردمیل ضروری هست و باعث افزایش عمر تردمیل اعم از عمر موتور و عمر تسمه به دلیل کاهش اصطکاک بین تسمه و تخته زیرین تردمیل فشار کمتری به موتور تردمیل وارد می شود و تردمیلی که با هزینه چندین میلیونی تهیه شده است با یک راهکار بسیار ساده و ارزان ، عمر به مراتب بیشتری خواهد داشت.

 روغن کاری به موقع باعث می شود تا تسمه روان تر بر روی تخته حرکت کرده و از خوردگی تسمه به مرور استفاده از دستگاه ، بسیار کاسته شود.

شما می توانید به جای اینکه در هر بار روغن کاری پول زیادی خرج تکنسین تعمیرکار کنید با تهیه یک روغن و چند راه ساده به تنهایی و خودتان این کار را انجام دهید.هزینه این کالا کمتر از یک بار هزینه ایاب و ذهاب سرویس کار هست.

میزان مصرف روغن تردمیل:

میزان مصرفی روغن به ازای هر 20 ساعت استفاده از تردمیل مقادیر متفاوتی ذکر شده است ولی به نظر من اگر در حدی باشد که یک لایه نازک روی تخته تردمیل را بپوشاند کافی است.بعد از چند بار استفاده خودتان می توانید به خوبی تشخیص دهید چه میزان روغن کاری لازم است.استاندارد روغنکاری تسمه هر 20ساعت استفاده از تردمیل هست. مقدار سی سی این روغن در قوطی به میزانی هست که می توان با آن بیشتر از 30 بار تردمیل را روغن کاری کرد.

مزیت این کالا نسبت به کالاهای مشابه:

مقدار روغن سیلیکون موجود در این قوطی 450 میلی لیتر یا همان 450 سی سی هست که در مقایسه با محصولات مشابه120 سی سی و 200 سی سی ، حجمی چند برابر بیشتر و قیمتی کاملا مقرون به صرفه تر دارد.

مزیت این کالا نسبت به روغن های مشابه در این هست که سایر روغن ها به صورت مایع هستند ولی این روغن به صورت  مایع اسپری تحت فشار LPG هست.

اسپری کردن روغن باعث می شود تا روغن به صورت یکنواخت در سطح تخته تردمیل پخش شود و این مشکل که ممکن است به قسمتی از تسمه روغن نرسد برطرف می شود.

میزان مصرف روغن اضافی در حالت اسپری در مقایسه با حالت مایع، کاملا کاهش می یابد چون سطح پوشیده شده روغن قابل تشخیص هست و نیازی نیست که مقدار زیادی روغن از دستگاه سرازیر شود فقط با چند بار اسپری سطح کاملا از روغن اشباع می شود.

نیازی به مالیدن دستی روغن سیلیکونی نیست، با اسپری تحت فشار روغن کامل به تمامی نقاط سطح زیر تسمه می رسد.

قیمت محصول مشابه این کالا  به حجم هشت و نیم اونس (250 سی سی) در سایت آمازون به آدرس زیر ،حدود 11 دلار، هست در صورتی که اگر حجم 450 سی سی دارد

http://www.amazon.com/3M-08897-Silicone-Lubricant-Type/dp/B000PJED72/ref=pd_sim_263_3?ie=UTF8&،،،،،،،،dpID=41zG%2BXKrUqL&،،،،،،،،dpSrc=sims&،،،،،،،،preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&،،،،،،،،refRID=16BG8RKQYRNNWMTC7DS3

 

مزیت روغن سیلیکون نسبت به سایر روغن ها:

روغن سیلیکون بسیار واکنش ناپذیر هست سایر روغن ها که مشتقات نفتی فراری دارند با انواع پلاستیک ها واکنش می دهند.استفاده از سایر روغن ها در تسمه و ترکیب شدن روغن با مواد تشکیل دهنده تسمه ، سبب خواهد شد تا تسمه در اثر اصطکاک شدیدی که بین قسمتی که پا بر روی تسمه قرار می گیرد و تخته زیرین تسمه، زودتر از عمر خود پاره شود.

این روغن کشش سطحی بسیار پایینی دارد این عامل باعث می شود تا اصطکاک کمتری بین تسمه و تخته به وجود آید.

این روغن دی الکتریک هست،یعنی عایق می باشد و الکترسیته ساکن ناشی از مالیده شدن مداوم تسمه به تخته را منتقل نمی کند.

مطابق گزارشات دارویی، روغن سیلیکون غیر سمی است. ولی اگر با چشم تماس پیدا کند ممکن است سبب سوزش موقتی شود.

ابزارآلات پزشکی با روغن سیلیکون روغن کاری می شود.

روش آموزش روغن کاری تردمیل:

برای روغنکاری دستگاه تردمیل به اقلام زیر نیاز است:

1-روغن مخصوص تردمیل

2-آچار آلن دستگاه

3-پارچه جهت نظافت

ابتدا دستگاه را از برق بکشید

توسط پیچ های آلن تنظیم تسمه که در انتهای دستگاه قرار گرفته اند تسمه دستگاه را شل می کنیم

پس از آزاد شدن تسمه دستگاه ، قبل از روغن کاری حتما سطح زیر نوار نقاله را با دستمال نخی نم دار (نه خیس) کاملا تمیز کرده و سپس روغن را در زیر هر دو طرف تسمه به صورت یکنواخت اسپری می کنیم.توجه شود اسپری از فاصله خیلی نزدیک انجام نشود تا روغن به صورت یکنواخت پخش شود.

بعد از روغنکاری ، دوباره توسط پیچ های انتهایی دستگاه،تسمه را سفت و به حالت اول بر می گردانیم. تجربه شخصی بنده اینه که تعداد دور هایی که پیچ آلن رو باز کرده اید را به خاطر داشته باشید تا در هنگام بستن پیچ به همان اندازه بسته شود.

دستگاه را روشن می کنیم

به مدت سه دقیقه بدون اینکه برروی تسمه قرار بگبرید اجازه دهید تا تسمه در سرعت 3km/h بگردد.با این عمل قسمت پارچه ای نوار تسمه آغشته به روغن سیلیکون خواهد شد.

اگر ریل های کناری دستگاه روغنی شده اند آنها را با پارچه تمیز کنید.

روش ارسال:

قوطی روغن به همراه توضیحات و تجربیات شخصی خود بنده در روغنکاری تردمیل توسط پست سفارشی خواهد بود.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه